Chalupa U Olšáků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa je situována nedaleko centra obce, v blízkosti lyžařského areálu Kyčerka (400m). Máte rádi valašskou rozmanitou krajinu? Pokud ano, tak je to ideální místo pro vaši dovolenou s rodinou nebo přáteli. Nabízíme vám stylové ubytování v plně vybavené dřevěné chalupě.
Vybavení a služby
V chalupě jsou dva samostatné apartmány. • Apartmán A:vybavená kuchyn, dvě ložnice(1/3, 1/4 s možností dětské postýlky ca. do 3let), koupelna se sprchovým koutem a WC, topení kombinované (krb, přímotopy v koupelně žebrové topení), prostranství, velká zahrada, zastřešené venkovní posezení, parkování u objektu. • Apartmán B: vybavená kuchyně, 2 ložnice (1/2, 1/4 s možností dětské postýlky ca. do 3let), koupelna se sprchovým koutem a WC, topení kombinované (krb, přímotopy v koupelně žebrové topení ), prostranství, velká zahrada, zastřešené venkovní posezení, parkování u objektu

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nejbližší lyžařský vlek je Skyareál Kyčerka, který leží přibližně 300m daleko a proto není problém od chalupy dojít pěšky i v lyžákách tento areál nabízí celkem 2.480 metrů sjezdových tratí s 9 vleky, které jsou schopny odbavit až 6.450 osob za hodinu. Hitem se stal pohyblivý koberec a vlek s nízkým lanem pro nejmenší lyžaře. Další možností jsou vleky U Bambuchů, Razula, Soláň, Kohůtka ajiné. Využít můžete také nesčetné kilometry běžeckých stop. Jednou z výhod chalupy U Olšáků je poloha. Leží přímo u startu běžecké stopy mířící na Machůzky, kteréžto můžeme považovat za rozcestí všech tras - Leskové, Poťaté nebo nazpět na Rozcestí Soláň. Nejbližší možnost koupání je v solárním koupališti Velké Karlovice 1,5km vzdáleného nebo také vodní nádrž Karolinka s velmi čistou vodou, akvapark v Rožnově p.R., nebo také Městské lázně Vsetín. V létě jsou obrovským lákadlem horské túry například na Kohútku, Malý Javorník, Velký Javorník, Soláň.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz