Chalupa U Olšáků - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa U Olšáků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa je situována nedaleko centra obce, v blízkosti lyžařského areálu Kyčerka (400m). Máte rádi valašskou rozmanitou krajinu? Pokud ano, tak je to ideální místo pro vaši dovolenou s rodinou nebo přáteli. Nabízíme vám stylové ubytování v plně vybavené dřevěné chalupě.
Vybavení a služby
V chalupě jsou dva samostatné apartmány. • Apartmán A:vybavená kuchyn, dvě ložnice(1/3, 1/4 s možností dětské postýlky ca. do 3let), koupelna se sprchovým koutem a WC, topení kombinované (krb, přímotopy v koupelně žebrové topení), prostranství, velká zahrada, zastřešené venkovní posezení, parkování u objektu. • Apartmán B: vybavená kuchyně, 2 ložnice (1/2, 1/4 s možností dětské postýlky ca. do 3let), koupelna se sprchovým koutem a WC, topení kombinované (krb, přímotopy v koupelně žebrové topení ), prostranství, velká zahrada, zastřešené venkovní posezení, parkování u objektu

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nejbližší lyžařský vlek je Skyareál Kyčerka, který leží přibližně 300m daleko a proto není problém od chalupy dojít pěšky i v lyžákách tento areál nabízí celkem 2.480 metrů sjezdových tratí s 9 vleky, které jsou schopny odbavit až 6.450 osob za hodinu. Hitem se stal pohyblivý koberec a vlek s nízkým lanem pro nejmenší lyžaře. Další možností jsou vleky U Bambuchů, Razula, Soláň, Kohůtka ajiné. Využít můžete také nesčetné kilometry běžeckých stop. Jednou z výhod chalupy U Olšáků je poloha. Leží přímo u startu běžecké stopy mířící na Machůzky, kteréžto můžeme považovat za rozcestí všech tras - Leskové, Poťaté nebo nazpět na Rozcestí Soláň. Nejbližší možnost koupání je v solárním koupališti Velké Karlovice 1,5km vzdáleného nebo také vodní nádrž Karolinka s velmi čistou vodou, akvapark v Rožnově p.R., nebo také Městské lázně Vsetín. V létě jsou obrovským lákadlem horské túry například na Kohútku, Malý Javorník, Velký Javorník, Soláň.
TOPlist