PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa u Kocoura

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází ve Velkých Karlovicích v údolí Podťatém. Příjezd autem je možný za každého počasí až k chalupě nejméně 5 míst
Vybavení a služby
Plně vybavená chalupa pro 8+2 osob • Přízemí: veranda, chodba, zcela vybavená kuchyň (sporák se sklokeramickou deskou, trouba, myčka, varná konvice, lednice, mikrovlnná trouba, dětská krmící židlička), možnost topení a vaření na kamnech. Společenská místnost s balkonem +2 přistýlky, koupelna se sprchovým koutem a WC • První patro: 1.pokoj – 4-lůžko, 2.pokoj – 4-lůžko s balkonem, WC • Dále máte k dispozici Wi-Fi, tv, ručníky, povlečení, toaletní potřeby, tablety do myčky, stolní hry, postýlka, hračky. Venkovní posezení. Místnost na uložení lyží, běžek, kol, kočárky. Vytápění ústřední topení z vedlejší chalupy nonstop. Vše v ceně. Před chalupou posezení - pergola, gril, ohniště, dětské houpačky, pískoviště, pinpong

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimním období jsou zde ideální podmínky pro lyžaře všech úrovní, pro milovníky běžek je udržováno několik desítek km běžeckých tras. Každý rok zde probíhá i známá Karlovská padesátka. Nedaleko je snowtubingová trat. Nudit se zde nebudou ani ti, kteří zimním sportům nelibují. Můžete využít služeb wellness center s nabídkou doprovodných služeb např. masáží • V letním období je k dispozici cyklostezka Bečva vedoucí z Velkých Karlovic www.cyklozteskabecva.com. Pro pěší turisty je k dispozici opět několik desítek km turistických a hřebenových tras • Možnosti koupání: přehrada Horní Bečva, vodní nádrž Karolinka (Stanovnice), vodní nádrž Šance, bazén Velké Karlovice, koupaliště Velké Karlovice, koupaliště Balaton, koupaliště Hutisko-Solanec, koupaliště Vigantice, koupaliště Rožnov pod Radhoštěm, bazén Rožnov pod Radhoštěm. • Blízká lyžařská střediska: Razula, LS zona snow Makov - Kasárne, Velké Karlovice – Machůzky, Třeštík – Celnica, Velké Karlovice – Bambucha, Synot - Kyčerka, U Sachovy studánky, Klema - Bumbálka, Kubiška, Solisko, Rališka, SKI Ráztoka - Horná Mariková, Makov, Soláň - Bzové, Karolínka.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz