Poloha a dosažitelnost

Chalupa leží asi kilometr nad městem Kraslice. K pronájmu slouží větší část chalupy se samostatným vchodem. V suterénu je "vinárna" s krbem, v přízemí společenská místnost s kuchyní a v patře 4 pokoje se 16 lůžky. V přízemí i patře je sprchový kout a WC. K chalupě patří i zahrada s ohništěm. Chalupa leží přímo u lesa. Milovníci hub a borůvek si určitě užijí. Poloha je předurčena k turistice, běžeckým sportům a sjezdovému lyžování ve středisku Bublava - Stříbrná. Boží Dar a Klínovec je vzdálen okolo 25km. Blízká poloha německé hranice také nabízí výlety k sousedům. Ve městě najdete bankomaty, banky a veškeré potřebné obchody. Je zde řada restaurací.

  Vybavení a služby

Hosté mají k dispozici vybavenou kuchyň s myčkou, ledničkou, sporákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a nádobím pro plně obsazenou chalupu. K dispozici je za poplatek venkovní gril na sele či kýtu. Hosté si mohou přitápět krbovými kamny a ve vinárně krbem. Dbáme na soukromí a objekt vždy pronajímáme pouze jedné skupině.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

  Rekreace a služby v okolí

Chalupa leží v tichém koutě Skleného vrchu, přímo u lesa a sama je místem vhodným k relaxaci, poloha vybízí k procházkám. Hosté si mohou sami uvařit nebo využít restauračních služeb ve městě.

Zpět


TOPlist
  Chalupa U kaple Kraslice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa U kaple
Ceník ubytování a stravování