Poloha a dosažitelnost

Chalupu najdete v kopci, nedaleko silnice, která vede z Jablonce nad Nisou či Smržovky. Parkování přímo u chalupy. Z vlakového nádraží cca 600m, možno zajistit odvoz na chalupu autem.

  Vybavení a služby

Apartmán má dvě ložnice – v první jsou 4 lůžka (manželská postel a palanda) a v druhé 2 lůžka (2x postel) + je i prostor pro dětskou postýlku. Naleznete zde kompletně vybavenou kuchyňskou linku (indukční vařič, mikrovlnnou troubu, lednici, rychlovarnou konvici, kávovar a vše důležité k vaření) s jídelním koutem. Toaleta je samostatně vedle koupelny s vanou. Apartmán je vytápěn podlahovým topením a radiátory. K dispozici TV a WIFI zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Aktivity v létě - turistika, cykloturistika, houbaření, sběr borůvek. V obci je možnost pronájmu tenisových kurtů a travnatého fotbalového hřiště. Aktivity v zimě - sjezdové lyžování v místě nebo možno skibusem do přilehlých středisek - Tanvaldský Špičák, Hrabětice, Bedřichov. Ideální podmínky pro běžecké lyžování, nástup na lyžařskou magistrálu je cca 500m nad chalupou, sánkování, bobování, bruslení v místě. Výlety po okolí Vám rádi vybereme a doporučíme dle Vašich dispozic.

Zpět


TOPlist
  Chalupa u Josefa Josefův Důl, Dolní Maxov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa u Josefa
Ceník ubytování a stravování