TOPlist

Chalupa U Granátů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v části Janova nad Jizerou – Hraběticích, přímo u zimního střediska Severák.
Vybavení a služby
Jedná se o typickou stylovou chalupu této oblasti Jizerských hor. Stáří odhadujeme na cca 150let. Chalupa prošla v posledních desetiletích opravami, úpravami a údržbou, stále však zůstává chalupou chalupovitou s typickou roubenou velkou světnicí, zápražím a verandou. Z té se vstupuje především do chodby, odkud dále do soc. zařízení s WC.sprch.koutem a umyvadlem a saunou, kuchyně, skladu paliva a v létě kol a již dříve zmíněné 40m2 velké obývací místnosti s krbem, kamny, BTV, SATem, radiomagnetofonem, sedací soupravou a jídelním koutem. Nábytek je stylový masivní. Kuchyně je vybavena vším potřebným pro pobyt a stravování max. 12 osob - k dispozici je el.sporák s troubou, mikrovlnka s grilem a horkovzduchem, rychlovarná konev, kávovar, remoska, varné i jídelní nádobí, příbory atd. V patře se nachází před 4 ložnicemi TV místnost s malou sedací soupravou. Ložnice jsou určeny pro 2-3 osoby, jedna ložnice je průchozí. Chalupa je určena především pro klidný pobyt známých, navzájem si vyhovujících osob. Chalupa je pronajímána v sezoně od neděle do neděle, majitel či provozovatel nebydlí v objektu. K dispozici je pěkná sauna se saunovými kamny na el. energii,venkovní bazen v průměru 3,6m s pískovou filtrací a solárním ohřevem.
Rekreace a služby v okolí
Svoji polohou je pobyt na inzerované chalupě ideální jak v létě (výborná poloha pro cykloturistiku, aktivně si však lze odpočinout v nedaleké jízdárně, tenisovém kurtu s umělým povrchem, bowlingu v Bedřichově atd.), v zimě stačí před chalupu nazout sjezdovky a využít jeden z devíti vleků a sjezdovek v areálu Severák, či se protáhnout na některé z mnoha udržovaných lyžařských běžeckých stop. Ke koupání jsou ideální kryté bazeny v Liberci či Jablonci, též však lze lenošit za příznivého počasí v nadzemním bazénu přímo u chalupy.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz