Chalupa u Bonifáce

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v obci Ostružná je zde zastávka dálkových autobusů ze směrů Brno, Olomouc, Praha. Vlakové spojení na trase Šumperk - Jeseník.
Vybavení a služby
K dispozici jsou tři apartmány pro 4 osoby. Vybavení apartmánu: televizor, kuchyňka - plynový vařič, lednice, varná konvice, veškeré nádobí a vybavení na vaření a stolování. Příslušenství: WC, sprchový kout, umývadlo. V letních měsících je možno využít ohniště a venkovního grilu pro posezení za chalupou.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Horská obec Ostružná (700-950m.n.m.) s částmi Petříkov a Ramzová leží na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Je největším střediskem cestovního ruchu na Jesenicku. Rekreační možnosti - Ostružná je východiskem k turistickým výletům do oblasti Hrubého Jeseníku (Šerák, Keprník, Vozka), Rychlebských hor (Smrk, Paprsek) i oblasti Králického Sněžníku. Většinu těchto tras je možno absolvovat jak pěšky, tak na horských kolech nebo na běžkách. Ostružná a okolí je velice atraktivní především v zimních měsících pro milovníky sjezdového a běžeckého lyžování. Teritorium Ostružné, Petříkova a Ramzové nabízí vhodné lyžařské terény pro dobré lyžaře i začátečníky. V celé oblasti je možno využít celkem 15 lyžařských vleků. V letních měsících možnost pěší turistiky i cykloturistiky, horské minikáry a tenisové kurty na Ramzové, sběr hub a borůvek.
TOPlist