PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa Šindlov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa 11 km od Vimperka, leží v horní části JZ svahu 1016m nad mořem, cca 750 metrů pěší chůze od stanice autobusu. V létě je většinou možný přístup automobilem po polní cestě k objektu, v zimě nikoliv (pouze pěšky či na lyžích). Zastávka vlaku vzdálena 6km.
Vybavení a služby
Obývací pokoj, 2 ložnice, obytná vybavená kuchyň. Topení dřevem v teplovzdušných kamnech v obývacím pokoji. Koupelna a WC. Vybavení této venkovské chalupy lze celkově charakterizovat jako prosté a staré, nicméně kompletní k bydlení. Pronájem celého objektu bez ohledu na počet lidí. Max. počet lůžek 9. Více informací (včetně fotografií) najdete na vlastních stránkách objektu. Přístup na ně je odkazem z titulní strany této prezentace.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Letní rekreace: lesy, turistické a cykloturistické trasy v místě. Koupaliště 11km, restaurace 3km, obchod s potravinami 4km. Zimní rekreace: běžecké trasy v místě, lyžařské vleky Nové Hutě 4km,Churáňov 8km, Kvilda 14km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz