Chalupa s apartmány v Českém Jiřetíně - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa s apartmány v Českém Jiřetíně

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa s apartmány se nachází v obci Český Jiřetín, která je současně hraniční s Německem. Polohou je situována – 200m od sjezdovky „čerťák“ (bohužel se uměle nezasněžuje), lyžařský areál se zasněžováním je vzdálen cca 1km (3 vleky, nejdelší cca 900m). Další lyžařské možnosti v obci Klíny (vzdálené cca 12km), v Německu (vzdálené cca 10km). Obchod s potravinami a restaurace je stejným směrem jako k areálu vzdálena cca 800m.
Vybavení a služby
Na chalupě najdete v 1.patře 4 mezonetové apartmány pro 4–5 osob. Každý apartmán má dvě ložnice (manželská postel, manželská postel a samostatná postel), obývací místnost s funkcí jídelny a kuchyňským koutem, koupelna se sprchovacím koutem (90x90) a záchod. V přízemí se nachází jeden apartmán pro 4 osoby s jednou ložnicí a dvoulůžkovými palandami, vlastním soc. Zařízením, obývací místností s vybaveným kuchyňským koutem. Další apartmán je větších rozměrů pro 2 osoby – vybaven ložnicí a velkou společenskou místností opět s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením. Vybavení: na zakázku vyrobený nábytek vč. masivních postelí, podlaha s dlažby (jednoduchá údržba), kompletně vybavená kuchyňská linka, lednice s mrazicím boxem, mikrovlnná trouba, konvice, DVD, internetové připojení - vzhledem k pohraničí je ale velmi pomalé, samostatné WC s koupelnou (ručníky), apartmány 1 a 2 mají společný balkón – možnost kouření, apartmány 1 a 2, a apartmány 3 a 4 se dají účelově propojit a můžou tvořit jeden celek (vhodné pro spřátelené rodiny nebo větší skupinu hostů).

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Restaurace 800m a 1200m, nákupní možnosti 1000m, koupání v místní nádrži, v Německu cca 6km, lyžování ski areál 1200m, 300m, v Německu cca 8km, možnosti běhu na lyžích
TOPlist