Roubenka Ohnišov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nová luxusní roubenka, stylově vybavená, se saunou a bazénem, k pronájmu od letní sezony 2013. Jedná se o chalupu, která se nachází v klidné části u obce Ohnišov v Orlických horách.
Vybavení a služby
Jedná se o úplně novou roubenou chalupu, která byla zbudována s veškerými rysy horských a podhorských chaloupek v Orlických horách. Vybavení kachlovými kamny a stylovým historickým nábytkem dodává kouzlo dob dávno minulých, které známe už jenom z vyprávění od našich babiček a dědů. Kapacita ubytování až 20 lůžek: K dispozici je celý objekt (15 lůžek + 1 přistýlka). V případě nedostatku lůžek, lze po dohodě pronajmout ještě samostatný apartmán s vlastní kuchyňkou, soc. zařízením a ložnicí pro 4 osoby. Tímto lze zvětšit kapacitu chalupy až na 20 osob. V době letních prázdnin, o svátcích, Velikonocích ap. se pronajímá celý objekt včetně apartmánu, jako jeden celek. V ostatní době lze pronajmout každou část samostatně, samozřejmě za předpokladu vlastního soukromí. Nemůže se tedy stát, že v jednom objektu budou společně dvě navzájem cizí skupiny lidí. Roubená sednice slouží jako hlavní společenská místnost. V přízemí se nachází velká kuchyň, vstupní veranda, koupelna, WC a sauna. V podkroví jsou celkem 4 pokoje, hala, 2 plně vybavené koupelny se sprchovými kouty a WC.V přilehlém apartmánu 5 pokoj, kuchyňka, koupelna se sprchovým koutem a WC. Sednice a jednotlivé pokoje jsou vybaveny stylovým zrestaurovaným nábytkem. Po celé budově a okolí je volně přístupný internet WiFi. U objektu je dále kolárna, lyžárna, zastřešená terasa, zastřešené venkovní posezení s krbem, zahradní nábytek. Pro děti je k dispozici pískoviště, mini hřiště, houpačky, skluzavka, trampolína ad. V letním období bazén s filtrací, posezení u ohniště, gril..

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Chalupa se nachází v překrásné krajině Orlických hor. Není odtud daleko jak do hor tak naopak do nižších poloh. Každý si příjde na své, v okolí je nepřeberné množství turistických cílů, památek, hradů a zámků, pevnosí, lyžařských středisek. V okolí se nachází mnoho lyžařských středisek. Nejbližší lyžařský vlek je cca 4km v Novém Hrádku. Ostatní lyžařská střediska na vysoké úrovni s veškerým servisem vč. večerního lyžování a umělého zasněžování, pújčovnou a servisem jsou v Olešnici v O.H. (SKI Hartman, Čihalka, Olešnice, 8km) a v Sedloňově (7km), tyto sjezdovky jsou ideální i pro děti a méně zdatné. Velká střediska v Deštném v O.H. (12km) a v Zielenici PL (20km). Zde se nachází velké lyžařské středisko s 3 sedačkovými lanovkami (1x rychlá 6-sedačka "bublina") a mnoha lyžařskými vleky, platit se dá samozřejmě v Kč, ceny stejné jako v CZ.
TOPlist