Roubenka Ohnišov

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Ohnišov
Adresa: 
Ohnišov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 238 002
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupaohnisov.cz www.ceskehory.cz/chalupaohnisov
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Není možný

Nová luxusní roubenka, stylově vybavená, se saunou a bazénem. Jedná se o chalupu, která se nachází v klidné části u obce Ohnišov v Orlických horách. Jedná se o úplně novou roubenou chalupu s pravými kachlovými kamny a veškerým komfortem.

Last Minute

Termín: 28.11.2020 - 5.12.2020
   • Celý objekt za cenu 10900,- /objekt/týden
Poznámka: Možno využít i pracovně!!
Nová, stylová roubenka v Orlických horách, s veškerým komfortem, kachlovými kamny, saunou, WiFi. Termín lze jakkoliv upravit, případně víkend za 7.900,-Kč.

Termín: 5.12.2020 - 12.12.2020
   • Celý objekt za cenu 10900,- /objekt/týden
Poznámka: Možno využít i pracovně!!
Nová, stylová roubenka v Orlických horách, s veškerým komfortem, kachlovými kamny, saunou, WiFi. Termín lze jakkoliv upravit, případně víkend za 7.900,-Kč.

Termín: 12.12.2020 - 19.12.2020
   • Celý objekt za cenu 10900,- /objekt/týden
Poznámka: Možno využít i pracovně!!
Nová, stylová roubenka v Orlických horách, s veškerým komfortem, kachlovými kamny, saunou, WiFi. Termín lze jakkoliv upravit, případně víkend za 7.900,-Kč.

Termín: 19.12.2020 - 26.12.2020
   • Celý objekt za cenu 21900,- /objekt/týden
Poznámka: Vánoce jako za starých časů.
Nová, stylová roubenka v Orlických horách, s veškerým komfortem, kachlovými kamny, saunou, WiFi.

Obsazené termíny

27.12.2020 - 3.1.2021

20.2.2021 - 27.2.2021

31.3.2021 - 5.4.2021

3.7.2021 - 10.7.2021

17.7.2021 - 24.7.2021

31.7.2021 - 7.8.2021

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nová luxusní roubenka, stylově vybavená, se saunou a bazénem, k pronájmu od letní sezony 2013. Jedná se o chalupu, která se nachází v klidné části u obce Ohnišov v Orlických horách.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Jedná se o úplně novou roubenou chalupu, která byla zbudována s veškerými rysy horských a podhorských chaloupek v Orlických horách. Vybavení kachlovými kamny a stylovým historickým nábytkem dodává kouzlo dob dávno minulých, které známe už jenom z vyprávění od našich babiček a dědů. Kapacita ubytování až 20 lůžek: K dispozici je celý objekt (15 lůžek + 1... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Chalupa se nachází v překrásné krajině Orlických hor. Není odtud daleko jak do hor tak naopak do nižších poloh. Každý si příjde na své, v okolí je nepřeberné množství turistických cílů, památek, hradů a zámků, pevnosí, lyžařských středisek. V okolí se nachází mnoho lyžařských středisek. Nejbližší lyžařský vlek je cca 4km v Novém Hrádku. Ostatní lyžařská střediska... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Smolová Naděžda
Informace poskytnul: Smolová N.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz