Chalupa Rokytka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v centru Rokytnice v Orlických horách v bezprostřední blízkosti náměstí, což znamená, že vše co potřebujete, je zde dostupné - obchody, restaurace, bankomat, pošta, půjčovna lyžařského a běžkařského vybavení. Za dobrým jídlem můžete zajít také na náměstí do penzionu Rampušák, hotelu Orličan, kde je možné si zahrát bowling a kulečník nebo nedalekého hotelu Rokytenka, kde je venkovní vyžití také pro děti a bazén.
Vybavení a služby
Chalupa prošla nedávno kompletní rekonstrukcí, proto se nemusíte vzdávat pohodlí moderní doby. Interier je v novém kabátě, přesto na Vás dýchne něco co nebudete čekat a bude se Vám u nás líbit... Chalupa je vhodná pro relaxaci i aktivní odpočinek hlavně rodin s dětmi. K trávení společných chvil je k dispozici prostorná místnost s posezením u krbu a zároveň s prostorem pro kuchtění a stolování. Kuchyňská linka je vybavena dvouplotýnkovým vařičem, bravoskou, lednicí a mikrovlnnou troubou. Máme pro Vás třílůžkový pokoj, dvoulůžkovou ložnici s dětskou postelí a dvoulůžkový pokoj (palanda). Koupelna je společná s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. Vytápění chalupy si sami zajistíte topením v krbu dřevěnými briketami. K dispozici je TV a wifi. Parkování je přímo před chalupou. Chalupa je nekuřácká. K venkovnímu posezení je k dispozici zahrádka s ohništěm.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Fárák - Nejbližší lyžařský vlek je na Farském kopci 300m od chalupy, je ideální pro vyžití dětí a nabízí také večerní lyžování každou středu, pátek a sobotu od 18-21h • Skiareál Říčky - Do nedalekých Říček se dostanete také skibusem z náměstí Rokytnice, což se dá dobře využít chystáte-li se vydat na běžky • Ski resort Dolní Morava • Ski centrum Deštné
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz