Chalupa Rokytka

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Rokytnice v Orlických horách
Adresa: 
J.V.Sládka 80, Rokytnice v Orlických horách
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-736 622 817
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
chaluparokytka.cz
www.ceskehory.cz/chaluparokytka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
V centru Rokytnice v Orl.horách. Kompletně zrekonstruovaná. Vhodná pro rodiny s dětmi. 3-lůžkový pokoj, 2-lůžková ložnice s dětskou postelí, 2-lůžkový pokoj - palanda. Koupelna společná s WC, umyvadlem a sprchou. Vybavená kuch.linka. Vytápění krbem dřev. briketami, TV, wifi, parkování. Nekuřácká.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází v centru Rokytnice v Orlických horách v bezprostřední blízkosti náměstí, což znamená, že vše co potřebujete, je zde dostupné - obchody, restaurace, bankomat, pošta, půjčovna lyžařského a běžkařského vybavení. Za dobrým jídlem můžete zajít také na náměstí do penzionu Rampušák, hotelu Orličan, kde je možné si zahrát bowling a kulečník nebo nedalekého... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa prošla nedávno kompletní rekonstrukcí, proto se nemusíte vzdávat pohodlí moderní doby. Interier je v novém kabátě, přesto na Vás dýchne něco co nebudete čekat a bude se Vám u nás líbit... Chalupa je vhodná pro relaxaci i aktivní odpočinek hlavně rodin s dětmi. K trávení společných chvil je k dispozici prostorná místnost s posezením u krbu a zároveň s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Fárák - Nejbližší lyžařský vlek je na Farském kopci 300m od chalupy, je ideální pro vyžití dětí a nabízí také večerní lyžování každou středu, pátek a sobotu od 18-21h • Skiareál Říčky - Do nedalekých Říček se dostanete také skibusem z náměstí Rokytnice, což se dá dobře využít chystáte-li se vydat na běžky • Ski resort Dolní Morava • Ski centrum Deštné

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Petra Mokráčková
Informace poskytnul: Petra Mokráčková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz