TOPlist

Chalupa Řachanda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa v centru Deštného na krásném místě s výhledem na okolní krajinu. Příjezd po asfaltové cestě odbočkou z hlavní silnice proti kostelu, po cca 100m jste na místě. Objekt je celoročně dostupný s parkováním pro max 5 osobních aut.
Vybavení a služby
Novostavba nadstandardní chalupy s vířivkou, infrasaunou, venkovním bazénem a celkově komfortním zázemím pro klidnou rekreaci v horské přírodě. Chalupa je stylově a zároveň moderně zařízena, interiér je prostorný s veškerým komfortem dle současných trendů bydlení, s 14 ti kvalitními lůžky ve čtyřech pokojích. Zázemí je vhodné k rodinné rekreaci i ke společné rekreaci skupiny osob. K dispozici je venkovní zapuštěný bazén 5,5 x 3,5m (přístup vnitřní schody bazénu) s tepelným čerpadlem, zahradní nábytek, lehátka, ohniště, elektr. gril, dětské hřiště (houpačky, klouzačka, pískoviště, průlezka, trampolína, plocha pro míčové hry. Pro odložení sportovních a dětských potřeb máme samostanou místnost s vlastním vchodem z parkoviště. Zde naleznete i teplovodní sušák pro lyžáky a další obuv. Rodinám s dětmi jistě přijde vhod hrací místnost s hračkami pro menší děti a také se stolním fotbálkem pro větší. K dispozici jsou také dětská židlička, nočník, vanička, stoličky v koupelnách. Kolem chalupy je upravovaný pozemek s oplocením ze 3.stran (kromě příjezdu). Velkými prosklenými dveřmi ze společenské místnosti můžete vyjít na krytou terasu, kde můžete posnídat či povečeřet či jen tak relaxovat při pohledu na okolní krajinu Orlických hor. Součástí vybavení chalupy je samostatná RELAXAČNÍ MÍSTNOST S VÍŘIVOU VANOU PRO 5 OSOB A INFRASAUNOU. WIFI v objektu. Klademe důraz na čistotu a příjemné prostředí chalupy!!!

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Výborná je dosažitelnost do centra, k restauracím, obchodům i ke skiareálu a sportovištím. Krásná příroda je vhodná samozřejmě i pro pěší turistiku a cykloturistiku. Okolí je protkáno značenými stezkami pro cyklisty i turisty. V bezprostřední blízkosti chalupy prochází v zimě pravidelně upravované běžecké tratě. Léto: turistika, cykloturistika (značené trasy přímo v místě), lanový park Deštné, adventure půjčovna - čtyřkolky, terénní koloběžky a brusle, horské tříkolky, kola, umělá lezecká stěna, jízdy na koních v nedaleké jízdárně. Smažírna ryb. Nový sportovní areál 200m s víceúčelovým hřištěm (tenis, míčové sporty), adventure golf, fotbal golf, Pumptrack dráha. Koupání - kromě vlastního bazénu a vířivky v relaxační místnosti možno navštívit krytý bazén 100m vzdáleného penzionu, letní koupaliště Dobruška 18km, přírodní koupaliště Bystré 10km. Zima: Lyžařské areály: Deštné - největší středisko Orlických hor. Říčky - další oblíbené středisko 25km - 25 min autem. Polský Zieleniec - nově vybudované lyžařské středisko se sítí sjezdovek - 5km. Sedloňov - sjezdovka za velmi přijatelné ceny - 4km. Olešnice - skiareál Olešnice - přívětivý k rodinám s dětmi, 9km - 15min autem - skiareál Hartman, 10km. Běžkařské tratě v bezprostřední blízkosti chalupy.
Nabízíme ubytování také v druhém objektu Chalupa Barbucha
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz