Poloha a dosažitelnost

Horní Vltavice se nachází 10km za Vimperkem směrem na Strážný. Projíždíte-li vesnicí, odbočíte směrem na Zátoň doleva (ještě před mostem), asi po 50 metrech přejedete můstek přes Kubovohuťský potok, za můstkem zase doleva a čtvrtá chalupa vlevo je Pod Mlýnským vrškem.

  Vybavení a služby

Všechny apartmány disponují vybavenou kuchyňskou linkou, koupelnou, WC, jsou útulně zařízené, topení je elektrické, je možné si ještě topit v krbových kamnech (kromě nejmenšího apartmánu - tam není krb). Malé apartmány tvoří 1 místnost s kuchyňským koutem, velký apartmán je kuchyně a velký obývací pokoj se 4 lůžky. U chalupy lze parkovat, k dispozici je zahradní gril, ohniště a venkovní posezení.  Rekreace a služby v okolí

Zimní sezona: sjezdovka - vlek tatrapoma, umělé zasněžování, dobré ceny, 400m dlouhá, 90m převýšení, večerní lyžování, v Kubově Huti (2km) - lyžařské centrum, ve Phillipsreutu (12km) - lyžařský areál. V okolí obce jsou upravené běžecké trasy, v hotelu Kuba (2km) hotelový bazén a vířivky. Letní sezona: mnoho turistických a cykloturistických tras, koupání v "Teplé" Vltavě, kanoistika, rybolov, letní plavecký areál ve Vimperku.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Pod Mlýnským vrškem Horní Vltavice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Pod Mlýnským vrškem
Ceník ubytování a stravování