Chalupa pod lípou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v malé obci Kocbeře mezi Dvorem Králové a Trutnovem. Chalupa je na klidném místě u lesa a je přístupná po úzké, minimálně využívané obecní komunikaci. V létě možnost turistiky, houbaření, vše spojené s pobytem v klidu na chalupě. Rozsáhlé lesy hned za chalupou. Parkování pro několik vozů u chalupy na vlastním pozemku. Hosté oceňují: Klidné místo bez rušivých vlivů, velkou oplocenou zahradu, blízkost lesa. Matky s kočárky možnost dlouhých procházek lesem po udržovaných cestách. Dobrou dostupnost mnoha zajímavých turistických cílů. Blízké nákupní možnosti ve Dvoře Králové. Velmi příznivé ceny pronájmu v mimosezoně, korektní ceny letních i zimních prázdninových pronájmů.
Vybavení a služby
V naší chaloupce nenajdete vířivku, satelit, saunu ani vnitřní bazén. Najdete zde atmosféru roubené chalupy a klid venkova. Chalupa prošla v roce 2012 kompletní rekonstrukcí včetně vybavení. Chalupa nabízí v přízemí vstupní chodbu, velkou společenskou místnost s krbovými kamny, TV. Dále samostatnou ložnici pro 2 osoby, samostatnou kuchyň (el.sporák s troubou, lednice, varná konvice, mikrovlnka, nádobí atd.). Koupelna s rohovou vanou, WC. Topení v hlavní místnosti kachlovými kamny nebo el. přímotopy. V podkroví jsou dvě ložnice, jedna se dvěma, druhá se čtyřmi lůžky. Pokud topíte v krbových kamnech, tak ve čtyřlůžkové ložnici funguje těleso komína jako velmi příjemné a účinné topení. K dispozici dětská postýlka bez lůžkovin a povlečení. Na původním kamenném zápraží můžete posedět na lavičce a užívat klidu. U chalupy je uzamykatelná kůlna pro uložení kol nebo lyží. Zahrada u chalupy má plochu cca 2.000m2.Zima: Svah na bobování a sáňkování hned u chalupy, lyžování v nedalekém ski areálu Mladé Buky u Trutnova. Léto: Turistika, koupání, houbaření, pohoda u chalupy. Na místě s celodenním sluncem je hostům k dispozici nadzemní bazén (červen-srpen) a terasa pro posezení. Na "obytné části" zahrady jsou pro děti houpačky, pískoviště, bazén, posezení, zahradní krb - tato část je oplocená. Součástí zahrady je menší lesík, který navazuje na les za potokem.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Blízké okolí (rozsáhlé chráněné území) se vyznačuje čistou přírodou s velkou plochou lesů. Je bohaté na kulturní památky a přírodní zajímavosti. Namátkou: ZOO Dvůr Králové, nedaleké východní Krkonoše (lanovka na Sněžku 35km), nově otevřený hospital Kuks, vrch Zvičina s nádherným výhledem na celé Krkonoše (vyhlášený terén pro paragliding). V okolních lesích je množství značených turistických cest a cyklostezek. Lesy za chalupou jsou vyhlášené množstvím hub. Za návštěvu určitě stojí naše nejhezčí přehrada Les království.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz