Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází na rozhraní CHKO Žďárské vrchy a přírodního parku Svratecká pahorkatina. Od města Bystřice nad Pernštejnem je vzdálen cca 1,5km. Vzdálenost z Brna 60km směrem na Tišnov, Nedvědici a Bystřici n.P. Vzdálenost z Prahy 180km, (sjezd Velké Meziříčí - vzdálen cca 35km). Z východních Čech směr Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě.

  Vybavení a služby

Dva samostatné apartmány s dostatkem soukromí. Každý má svůj vchod. Velký apartmán: obytná kompletně vybavená kuchyně (el. sporák s pečící troubou, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, lednice s mrazáčkem, bílé i tmavé nádobí, utěrky), TV. 3 ložnice - každá s manželským dvoulůžkem a možností 2 přistýlek (k dispozici rovněž 2x dětská postýlka),ložní prádlo, ručníky, osušky. 2x koupelna a 2x WC. Malý apartmán: obytná kuchyně - vybavení shodné s velkým apartmánem, 1x dvoulůžková ložnice s možností 2 přistýlek, koupelna, WC. V objektu společenská místnost s kulečníkem, stolní tenis, elektronické šipky, společenské hry, zahradní nábytek a gril, uzamykatelná místnost pro jízdní kola.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V dosahu rekreační rybník o rozloze 10 ha, koupaliště - 3 bazény s vyhřívanou vodou, víceúčelová sportovní hala - krytý bazén, kulečník, bowling, squash, horolezecká stěna, tenisové kurty. Dobře značené cyklotrasy. V zimním období sjezdovka s umělým zasněžováním a večerním osvětlením, běžkařské terény.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Pod lipami Domanín
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Pod lipami
Ceník ubytování a stravování