Chalupa Pod lipami

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází na rozhraní CHKO Žďárské vrchy a přírodního parku Svratecká pahorkatina. Od města Bystřice nad Pernštejnem je vzdálen cca 1,5km. Vzdálenost z Brna 60km směrem na Tišnov, Nedvědici a Bystřici n.P. Vzdálenost z Prahy 180km, (sjezd Velké Meziříčí - vzdálen cca 35km). Z východních Čech směr Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě, Ze severní Moravy směr Olomouc, Prostějov, Boskovice, Kunštát a Bystřice nad Pernštejnem
Vybavení a služby
Dva samostatné apartmány s dostatkem soukromí. Každý má svůj vchod. Velký apartmán: obytná kompletně vybavená kuchyně (el. sporák s pečící troubou, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, lednice s mrazáčkem, bílé i tmavé nádobí, utěrky), TV. 3 ložnice - každá s manželským dvoulůžkem a možností 2 přistýlek (k dispozici rovněž 2x dětská postýlka), ložní prádlo, ručníky, osušky. 2x koupelna a 2x WC. Malý apartmán: obytná kuchyně - vybavení shodné s velkým apartmánem, 1x dvoulůžková ložnice s možností 2 přistýlek, koupelna, WC. V objektu společenská místnost s kulečníkem, stolní tenis, elektronické šipky, společenské hry, zahradní nábytek a gril, uzamykatelná místnost pro jízdní kola.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V dosahu rekreační rybník o rozloze 10 ha, koupaliště - 3 bazény s vyhřívanou vodou, víceúčelová sportovní hala - krytý bazén, kulečník, bowling, squash, horolezecká stěna, tenisové kurty. Dobře značené cyklotrasy. V zimním období sjezdovka s umělým zasněžováním a večerním osvětlením, běžkařské terény.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz