PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa Pod lipami

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Domanín
Adresa: 
Domanín 85, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-606 725 501
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-566 629 255
Web adresa:
www.chalupa-podlipami.cz www.ceskehory.cz/podlipami
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 580 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Karasín

Wi-Fi

Po domluvě

Apartmány s celkovou kapacitou 16 lůžek. Bývalá zemědělská usedlost v klidné části obce. V dosahu bohaté sportovní a relaxační vyžití i řada pamětihodností. Dobře značené cyklotrasy. Možnost samostatného vaření. Prostorná společenská místnost, velká zahrada, obytný dvůr. Parkování přímo u objektu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází na rozhraní CHKO Žďárské vrchy a přírodního parku Svratecká pahorkatina. Od města Bystřice nad Pernštejnem je vzdálen cca 1,5km. Vzdálenost z Brna 60km směrem na Tišnov, Nedvědici a Bystřici n.P. Vzdálenost z Prahy 180km, (sjezd Velké Meziříčí - vzdálen cca 35km). Z východních Čech směr Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě, Ze severní Moravy... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Dva samostatné apartmány s dostatkem soukromí. Každý má svůj vchod. Velký apartmán: obytná kompletně vybavená kuchyně (el. sporák s pečící troubou, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, lednice s mrazáčkem, bílé i tmavé nádobí, utěrky), TV. 3 ložnice - každá s manželským dvoulůžkem a možností 2 přistýlek (k dispozici rovněž 2x dětská postýlka), ložní prádlo, ručníky,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V dosahu rekreační rybník o rozloze 10 ha, koupaliště - 3 bazény s vyhřívanou vodou, víceúčelová sportovní hala - krytý bazén, kulečník, bowling, squash, horolezecká stěna, tenisové kurty. Dobře značené cyklotrasy. V zimním období sjezdovka s umělým zasněžováním a večerním osvětlením, běžkařské terény.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Vladimír Šmerda
Informace poskytnul: Vladimír Šmerda
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz