Poloha a dosažitelnost

Nově zrekonstruovaná polovina chalupy v malé obci Stříbrnice pod Králickým Sněžníkem, vzdálené cca 4km od Starého Města pod Sněžníkem, k níž se pohodlně dostanete po místní komunikaci.

  Vybavení a služby

Kdo hledá nerušený klid a soukromí, pak toto ubytování je tím pravým místem.Chalupa je rozdělena na dvě části. Obě části mají svůj samostatný vchod. K dispozici je obytná kuchyně se standardním vybavením pro možnost vlastního vaření. Ubytovací část je vybavena BTV + video, jídelním stolem a pohodlnými židlemi, lednicí, mikrovlnou troubou, el.sporákem, varnou konvicí. V ubytovací části jsou celkem tři pokoje, 1x2, 1x4, + obývací část, kde je rozkládací sedací souprava. Do všech pokojů se vchází zvlášť. Celá ubytovací část je zařízena novým nábytkem. Sociální zařízení je vybaveno umyvadlem, vanou se sprchou a WC. V objektu je možné uschovat kola a lyže. Parkování bez poplatku přímo u objektu. K dispozici zahradní nábytek, gril, ohniště. Stravování buď vlastní nebo v nově vybudované stylové restauraci s celodenním provozem, vzdálené cca 50m. Prodejna potravin je naproti objektu.

  Rekreace a služby v okolí

Kralický Sněžník je třetí nejvyšší horou v ČR. Tradiční výstupová trasa vede ze Stříbrnic po žluté k chatě Návrší a dále pak k Adelinu pramenu. Za jasného počasí je z vrcholu Králického Sněžníku výhled na Hrubý Jeseník, jsou vidět Krkonoše i Beskydy. Výstup na vrchol v zimě na běžkách patří k nezapomenutelným zážitkům. Staroměstsko poskytuje dobré zázemí lyžařům a běžkařům. V samotné obci jsou celkem čtyři lyžařské vleky. V obci Kunčice vzdálené 2km jsou k dispozici další lyžařské vleky i s večerním osvětlením. Velmi dobře si zalyžujete také v obci Branná, která je vzdálená 10km taktéž s večerním osvětlením a lanovkou.Pro vášnivé snowboardisty doporučuji návštěvu Hynčic pod Sušinou - vzdálenost cca 1km od objektu. Nově vybudovaná lanovka s délkou sjezd.lyžování cca 1km s přejezdem do obce Hynčice pod Sušinou, kde jsou další lyžařské vleky. Termální koupaliště ve Velkých Losinách, slouží především v letním období a je vzdáleno cca 18km. Krytý bazén je vzdálen cca 30km od místa ubytování. V letních měsících jsou k dispozici tenisové kurty a jízda na koních ve Starém Městě pod Sněžníkem vzdálené cca 4km od objektu. Cyklostezky pro kolaře. Ideální prostředí pro vyjížďky na kolech.

Zpět


TOPlist
  Chalupa pod Králickým Sněžníkem
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa pod Králickým Sněžníkem
Ceník ubytování a stravování