Chalupa pod Králickým Sněžníkem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nově zrekonstruovaná polovina chalupy v malé obci Stříbrnice pod Králickým Sněžníkem, vzdálené cca 4km od Starého Města pod Sněžníkem, k níž se pohodlně dostanete po místní komunikaci.
Vybavení a služby
Kdo hledá nerušený klid a soukromí, pak toto ubytování je tím pravým místem.Chalupa je rozdělena na dvě části. Obě části mají svůj samostatný vchod. K dispozici je obytná kuchyně se standardním vybavením pro možnost vlastního vaření. Ubytovací část je vybavena BTV + video, jídelním stolem a pohodlnými židlemi, lednicí, mikrovlnou troubou, el.sporákem, varnou konvicí. V ubytovací části jsou celkem tři pokoje, 1x2, 1x4, + obývací část, kde je rozkládací sedací souprava. Do všech pokojů se vchází zvlášť. Celá ubytovací část je zařízena novým nábytkem. Sociální zařízení je vybaveno umyvadlem, vanou se sprchou a WC. V objektu je možné uschovat kola a lyže. Parkování bez poplatku přímo u objektu. K dispozici zahradní nábytek, gril, ohniště. Stravování buď vlastní nebo v nově vybudované stylové restauraci s celodenním provozem, vzdálené cca 50m. Prodejna potravin je naproti objektu.
Rekreace a služby v okolí
Kralický Sněžník je třetí nejvyšší horou v ČR. Tradiční výstupová trasa vede ze Stříbrnic po žluté k chatě Návrší a dále pak k Adelinu pramenu. Za jasného počasí je z vrcholu Králického Sněžníku výhled na Hrubý Jeseník, jsou vidět Krkonoše i Beskydy. Výstup na vrchol v zimě na běžkách patří k nezapomenutelným zážitkům. Staroměstsko poskytuje dobré zázemí lyžařům a běžkařům. V samotné obci jsou celkem čtyři lyžařské vleky. V obci Kunčice vzdálené 2km jsou k dispozici další lyžařské vleky i s večerním osvětlením. Velmi dobře si zalyžujete také v obci Branná, která je vzdálená 10km taktéž s večerním osvětlením a lanovkou.Pro vášnivé snowboardisty doporučuji návštěvu Hynčic pod Sušinou - vzdálenost cca 1km od objektu. Nově vybudovaná lanovka s délkou sjezd.lyžování cca 1km s přejezdem do obce Hynčice pod Sušinou, kde jsou další lyžařské vleky. Termální koupaliště ve Velkých Losinách, slouží především v letním období a je vzdáleno cca 18km. Krytý bazén je vzdálen cca 30km od místa ubytování. V letních měsících jsou k dispozici tenisové kurty a jízda na koních ve Starém Městě pod Sněžníkem vzdálené cca 4km od objektu. Cyklostezky pro kolaře. Ideální prostředí pro vyjížďky na kolech.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz