PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa Olešnice v Orlických horách CHKO

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Olešnice v Orlických Horách. Chráněná krajinná oblast. Turistika, cykloturistika, lyžování, běžky.
Vybavení a služby
Prostorná rekreační chalupa nabízí k ubytování celkem čtyři ložnice, 2x ložnice 4 lůžka, 2x ložnice 2 lůžka, velký obývací pokoj 3 další možné lůžka + pohodlná sedací souprava, vybavená kuchyň, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice,lednice s mrazákem, jídelna, letní vinárnička s krbem. K vybavení patří také žehlička, televize, SAT, DVD, bezdrátový internet Wifi, rádio, společenské hry, hračky pro děti, povlečení - vlastní, možnost vypůjčení za poplatek 50,- Kč/1ks. Vytápění ústřední elektrické,tepelné čerpadlo, ohřev vody v el.bojler. Parkování v objektu pro 3-4 auta, oplocená zahrada – houpačky pro děti a pískoviště, skluzavky, ohniště, zahradní nábytek, venkovní krb na zastřešené verandě.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V obci, obchod 300m, autobus 200m, restaurace 200m s možností stravování a domácí kuchyní, v obci 4 ski areály nejbližší 300m od chalupy, snowpark, lyžařská škola, večerní lyžování, servis a půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, svahy pro děti, další sjezdovky, lyžařský areál v Deštném a v nedalekém Polsku Zeileniec. V okolí zámek Nové město nad Metují s krásným barokním náměstím, zámek Opočno, město Náchod, Dobruška – muzeum F.L.Věka, Babiččino údolí, Ratibořice, Česká Skalice, Teplicko – Adršpašské skály, Broumovské vrchy, v nedalekém Polsku se nachází Národní park, Stolové hory, lázeňské město s Aquaparkem Kudowa, ZOO Dvůr Králové, pevnosti např. Dobrošov, vodní nádrž Rozkoš – koupání, vodní sporty, rybolov, jízda na koni, krytý bazén v Deštné, lanový park, jízdy na terénních tříkolkách, nedaleko koupaliště
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz