Chalupa Olešnice v Orlických horách CHKO

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Olešnice v Orlických Horách.Chráněná krajinná oblast Turistika,cykloturistika,lyžování,běžky
Vybavení a služby
Prostorná rekreační chalupa nabízí k ubytování celkem čtyři ložnice, 2x ložnice 4 lůžka, 2x ložnice 2 lůžka, velký obývací pokoj 3další možné lůžka+pohodlná sedací souprava,vybavená kuchyň, elektrický sporák ,mikrovlnná trouba,varná konvice,lednice s mrazákem, jídelna,letní vinárnička s krbem. K vybavení patří také žehlička, televize,SAT,DVD,bezdrátový internet Wifi, rádio, spol.hry,hračky pro děti, povlečení - vlastní, možnost vypůjčení za poplatek 50,- Kč/1ks. Vytápění ústřední elektrické, ohřev vody v el.bojler. Parkování v objektu - pro 3-4 auta, oplocená zahrada – houpačky pro děti a pískoviště,skluzavky, ohniště, zahradní nábytek, venkovní krb na zastřešené verandě.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V obci , obchod 300m, autobus 200m, restaurace 200m s možností stravování a domácí kuchyní,v obci 4 ski areály nejbližší 300 m od chalupy, snowpark, lyžařská škola, večerní lyžování, servis a půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, svahy pro děti,další sjezdovky,lyžařský areál v Deštném a v nedalekém Polsku Zeileniec. V okolí zámek Nové město nad Metují s krásným barokním náměstím, zámek Opočno, město Náchod, Dobruška – muzeum F.L. Věka, Babiččino údolí, Ratibořice, Česká Skalice, Teplicko – Adršpašské skály, Broumovské vrchy, v nedalekém Polsku se nachází Národní park, Stolové hory, lázeňské město s Aquaparkem Kudowa, ZOO Dvůr Králové, pevnosti např.Dobrošov, vodní nádrž Rozkoš – koupání, vodní sporty, rybolov, jízda na koni, krytý bazén v Deštné,lanový park,jízdy na terénních tříkolkách,nedaleko koupaliště
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz