PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Orlické hory » Ubytování » Olešnice v Orlických horách » Chalupa Olešnice v Orlických horách CHKO

Chalupa Olešnice v Orlických horách CHKO

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Olešnice v Orlických horách
Adresa: 
Olešnici v Orlických horách
Web adresa:
www.ceskehory.cz/sochova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Olešnice v Orlických horách

Wi-Fi

Je možný

Kapacita až 15 osob, chalupa s oplocenou zahradou s výhledem na sjezdovku. 4 ložnice. Kompletně vybavená kuchyň s jídelnou, elektrický sporák, mikrovlná trouba, lednice, varná konvice. Prostorný obývací pokoj, pes možný


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Olešnice v Orlických Horách. Chráněná krajinná oblast. Turistika, cykloturistika, lyžování, běžky.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Prostorná rekreační chalupa nabízí k ubytování celkem čtyři ložnice, 2x ložnice 4 lůžka, 2x ložnice 2 lůžka, velký obývací pokoj 3 další možné lůžka + pohodlná sedací souprava, vybavená kuchyň, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice,lednice s mrazákem, jídelna, letní vinárnička s krbem. K vybavení patří také , televize, SAT, DVD, bezdrátový internet Wifi,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V obci, obchod 300m, autobus 200m, restaurace 200m s možností stravování a domácí kuchyní, v obci 4 ski areály nejbližší 300m od chalupy, snowpark, lyžařská škola, večerní lyžování, servis a půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, svahy pro děti, další sjezdovky, lyžařský areál v Deštném a v nedalekém Polsku Zeileniec. V okolí zámek Nové město nad Metují s... více >>
Provozovatel: Jiřina Sochová
Informace poskytnul: Jiřína Sochová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz