Chalupa na Skalce - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa na Skalce

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází na počátku Teplických skal přecházejících do Adršpašských skal. Asfaltová příjezdová cesta až k chalupě, parkoviště 50m.
Vybavení a služby
Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 4 až 8 osob ve 3 ložnicích. V přízemí: ložnice s velkým dvoulůžkem (190x180) přistýlkou a možnost dětské postýlky, herna, s vchodem do koupelny, přes chodbu jídelna a kuchyně, dále samostatné WC. V patře 1.ložnice se třemi lůžky, 2.ložnice s dvoulůžkem a dět. postýlkou, možnost dalších dvou přistýlek v půdním obydleném prostoru. Dost místa pro dvě rodiny s dětmi. Samostatná koupelna se sprchovým koutem a dvěma umyvadly, WC - samostatné. Vytápění - 2x kachlová kamna, akumulační kamna.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Nad chalupou se tyčí Jiráskovy skály se zámečkem Bischofstein a skalními vyhlídkami s výhledem do malebného okolí. Pobyt ocení milovníci přírody, cykloturistiky, turistiky a lezení. Zámky - Náchod, Nové Město nad Met., Broumovský klášter, Lázně Kudowa (PL), stolová hora Ostaš, Adršpachšské skály, Teplické skály, Křížový vrch, Jestřebí hory, Broumovské stěny, Dvůr Králové n.L ZOO - noční safari. ZIMA - běžecké tratě v okolí, aquapark v Kudowě, sjezdovka v Teplicích n Metují.
TOPlist