Chalupa na Rzech

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Klidná a bezpečná lokalita nedaleko horské vesničky Olešnice v Orlických horách (6km) a Nového Hrádku (3km) s minimem turistů. Parkování přímo v oploceném areálu chalupy – 6 os.automobilů. Příjezd od Dobrušky od benzínky po hlavní směr Olešnice v Orl.horách – 15km. Z Nového města nad Metují směr Olešnice v Orl.h. Z Náchoda směr Nový hrádek a dále na Olešnici, nebo přes Polsko do Olešnice a dále směr Nový Hrádek. U objektu je autobusová zastávka.
Vybavení a služby
Nově zrekonstruovaná chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 19 osob ve 4 ložnicích. 1.ložnice – 1x dvoulůžko + 2x jednolůžko (rozkládací sedačky), 2.ložnice – 1x dvoulůžko + 1x patrová postel, 3.ložnice – 1x dvoulůžko + 2x jednolůžko + 1x rozkládací pohovka (dvojlůžko) + 1x rozkládací sedačka, 4.ložnice – 1x dvojlůžko + 1x patrová postel. Ložnice 1-3 jsou vybaveny klimatizačními jednotkami. Společenská místnost, jídelna, kuchyň, zádveří, dětský koutek. Kuchyň: lednice, sporák, mikrovlnka, konvice, stůl, židle. V přízemí je k dispozici další lednice a mrazák. Další lednice je v párty boudě. 2x sociální zařízení společné pro všechny ložnice (umyvadlo včetně skříňky, zrcadlo, WC, sprchový kout, skříňka s úklidovými prostředky, pračka). Centrální ústřední vytápění plynem nebo el.energií, lokální vytápění přímotopy. Možnost využití venkovního posezení s ohništěm, popřípadě gril, krytý bazén. Také je k dispozici párty bouda, kde je možnost uložení kol, je zde další lednice a lavice se stolem, šipky a fotbálek.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Skvělé místo na cyklistiku – jezdí zde skibus, který vás vyveze až na hřebeny Orlických hor. Areál je součástí krásné přírody Orlických hor s horskými loukami, hlubokými lesy a potůčky schovanými v kapradí. Okolo pozemku protéká nádherná horská říčka Olešenka – hranice pozemku. Najdete tu místa, kde na svých toulkách nepotkáte živou duši. Meditace spojená s houbařením, běhání ve volné přírodě, cyklistika. Výlety, atrakce, zábava: Zámky – Opočno – 20km, Náchod – 20km, Nové Město nad Metují – 15km, Ratibořice – 35km, Rychnov nad Kněžnou 30km, Častalovice 30km. Hrad Frimburg z 13.století na Novém Hrádku – 3km. Zajímavosti – Betlém v Olešnici v Orl. h., Opevnění Dobrošov z 2.sv. války a Skutina kousek od Olešnice v Orl. h., Jurkovičova chata Peklo, Lanový park a sklářské muzeum Deštné, Šerlišský mlýn, Archeologický skanzen Velký Uhřínov, Dinopark Karlov, jízda na koních – 4km, smažené pstruhy vlastně vylovené – Deštné v Orl. h., Kudowa zdroj, Adršpašské a Teplické pískovcové skály a Broumovské stěny – do 50 km, Krkonoše – Sněžka – 70km, Bludné skály u Kudowy Zdroj v Polsku – 20km, Tržnice v Polsku – Kudowa zdroj a celé městečko s lázněmi a lázeňským parkem. Turistické a cyklistické výlety: Šerlišský Mlýn, Masarykova chata, Prales Bukačka, Jiráskova cesta, Peklo a dále Nové Město nad Metují nebo Náchod.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz