TOPlist

Chalupa na Rzech

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Olešnice v Orlických horách, Rzy
Adresa: 
Olešnice v Orlických horách, Rzy
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 888 455
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.skihartman.cz/ubytovani/chalupa-hartman/
www.ceskehory.cz/hartman-chalupa-rzy
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 19 lůžek

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Olešnice v Orlických horách počasí Olešnice v Orlických horách

Olešnice - Hartman hlásí 30 - 60 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Nově zrekonstruovaný objekt (2018) je součástí krásné přírody Orlických hor s horskými loukami, hlubokými lesy a potůčky schovanými v kapradí. Okolo pozemku protéká nádherná horská říčka Olešenka – hranice pozemku. Pozemek je oplocen a skýtá absolutní soukromí. Krytý venkovní bazén 5x10m s posezením


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Klidná a bezpečná lokalita nedaleko horské vesničky Olešnice v Orlických horách (6km) a Nového Hrádku (3km) s minimem turistů. Parkování přímo v oploceném areálu chalupy – 6 os.automobilů. Příjezd od Dobrušky od benzínky po hlavní směr Olešnice v Orl.horách – 15km. Z Nového města nad Metují směr Olešnice v Orl.h. Z Náchoda směr Nový hrádek a dále na Olešnici, nebo... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nově zrekonstruovaná chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 19 osob ve 4 ložnicích. 1.ložnice – 1x dvoulůžko + 2x jednolůžko (rozkládací sedačky), 2.ložnice – 1x dvoulůžko + 1x patrová postel, 3.ložnice – 1x dvoulůžko + 2x jednolůžko + 1x rozkládací pohovka (dvojlůžko) + 1x rozkládací sedačka, 4.ložnice – 1x dvojlůžko + 1x patrová postel. Ložnice 1-3 jsou... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Skvělé místo na cyklistiku – jezdí zde skibus, který vás vyveze až na hřebeny Orlických hor. Areál je součástí krásné přírody Orlických hor s horskými loukami, hlubokými lesy a potůčky schovanými v kapradí. Okolo pozemku protéká nádherná horská říčka Olešenka – hranice pozemku. Najdete tu místa, kde na svých toulkách nepotkáte živou duši. Meditace spojená s... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: ing.Radko Hartman
Informace poskytnul: Alena Vinterová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz