Chalupa na horách Školka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v centru obce Sedloňov přímo naproti lyžařskému areálu. Příjezd ze směru od Dobrušky (12km) přes obec Bystré, ze směru od Nového Města nad Metují přes Bystré (16km), ze směru od Náchoda (26km) nebo ze směru od obce Deštné v Orlickýh horách (4km). V zimním období velmi dobře udržované silnice i příjezdová komunikace, parkování na vlastním oploceném pozemku.
Vybavení a služby
V chalupě je 5 pokojů (4x 4lůžkový, 1x 5lůžkový)a 2 apartmány s vlastní kuchyňkou a koupelnou (1x 3lůžkový, 1x 4lůžkový) 2 nové moderní koupelny samostatně pro ženy a děti a samostatné pro muže. Prostorná společenská místnost, vybavená TV, satelitem, videopřehrávačem, DVD, rádiem a přehrávačem CD. V části místnosti je sedací souprava s konferenčním stolkem pro větší pohodlí hostů. Pro malé děti možnost využít dětskou jídelní stoličku. Kuchyň je plně vybavena:2 elektrické sporáky s troubou, 2 mikrovlnné trouby, 2 lednice s mrazákem, 3 rychlovarné konvice, elektrický dvouvařič, toustovač, fritovací hrnec, kuchyňská linka s dvěma mycími dřezy.V chalupě se nachází samostatná místnost na uchování lyží v zimním období, v létě možnost uchování kol, kočárků a sportovních potřeb v nově vybudované úschovně.U chalupy je velký pozemek a zahrada, oplocená ze všech stran, ohniště,gril,pískoviště,houpačky,trampolína, venkovní posezení. V blízkosti objektu fotbalové a nohejbalové hřiště. NOVINKA: Relaxační místnost s vířivkou a hydromasáží

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pěší turistika (výborné autobusové spojení), cykloturistika (možnost využít cyklobusů), výlety po okolí, skiareál proti chalupě (sjezdové lyžování, snowboard, dětská školička, večerní lyžování), upravené běžecké tratě v okolí. 5 km Deštné v OH - siareál, lanový park, 12 km Dobruška - krytý plavecký bazén. V místě prodejna potravin, pošta, knihovna, restaurace, hřiště, tělocvična.
TOPlist