PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa na horách Školka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v centru obce Sedloňov přímo naproti lyžařskému areálu. Příjezd ze směru od Dobrušky (12km) přes obec Bystré, ze směru od Nového Města nad Metují přes Bystré (16km), ze směru od Náchoda (26km) nebo ze směru od obce Deštné v Orlickýh horách (4km). V zimním období velmi dobře udržované silnice i příjezdová komunikace, parkování na vlastním oploceném pozemku.
Vybavení a služby
V chalupě je 5 pokojů (4x 4lůžkový, 1x 5lůžkový)a 2 apartmány s vlastní kuchyňkou a koupelnou (1x 3lůžkový, 1x 4lůžkový) 2 nové moderní koupelny samostatně pro ženy a děti a samostatné pro muže. Prostorná společenská místnost, vybavená TV, satelitem, videopřehrávačem, DVD, rádiem a přehrávačem CD. V části místnosti je sedací souprava s konferenčním stolkem pro větší pohodlí hostů. Pro malé děti možnost využít dětskou jídelní stoličku. Kuchyň je plně vybavena:2 elektrické sporáky s troubou, 2 mikrovlnné trouby, 2 lednice s mrazákem, 3 rychlovarné konvice, elektrický dvouvařič, toustovač, fritovací hrnec, kuchyňská linka s dvěma mycími dřezy.V chalupě se nachází samostatná místnost na uchování lyží v zimním období, v létě možnost uchování kol, kočárků a sportovních potřeb v nově vybudované úschovně.U chalupy je velký pozemek a zahrada, oplocená ze všech stran, ohniště, gril, pískoviště, houpačky, trampolína, venkovní posezení. V blízkosti objektu fotbalové a nohejbalové hřiště. NOVINKA: Relaxační místnost s vířivkou a hydromasáží

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pěší turistika (výborné autobusové spojení), cykloturistika (možnost využít cyklobusů), výlety po okolí, skiareál proti chalupě (sjezdové lyžování, snowboard, dětská školička, večerní lyžování), upravené běžecké tratě v okolí. 5 km Deštné v OH - siareál, lanový park, 12 km Dobruška - krytý plavecký bazén. V místě prodejna potravin, pošta, knihovna, restaurace, hřiště, tělocvična.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz