České hory » Orlické hory » Ubytování » Sedloňov » Chalupa na horách Školka

Chalupa na horách Školka

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Sedloňov
Adresa: 
Sedloňov 176
Telefon: 
+420-734 440 450
Web adresa:
www.skolkasedlonov.unas.cz
www.ceskehory.cz/svatosova

kapacita  kapacita: 28 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  650 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Ski areál Sedloňov počasí Ski areál Sedloňov


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v centru obce Sedloňov přímo naproti lyžařskému areálu. Příjezd ze směru od Dobrušky (12km) přes obec Bystré, ze směru od Nového Města nad Metují přes Bystré (16km), ze směru od Náchoda (26km) nebo ze směru od obce Deštné v Orlickýh horách (4km). V zimním období velmi dobře udržované silnice i příjezdová komunikace, parkování na vlastním oploceném pozemku.
Vybavení a služby
V chalupě je 5 pokojů (4x 4lůžkový, 1x 5lůžkový)a 2 apartmány s vlastní kuchyňkou a koupelnou (1x 3lůžkový, 1x 4lůžkový) 2 nové moderní koupelny samostatně pro ženy a děti a samostatné pro muže. Prostorná společenská místnost, vybavená TV, satelitem, videopřehrávačem, DVD, rádiem a přehrávačem CD. V části místnosti je sedací souprava s konferenčním stolkem pro větší ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Pěší turistika (výborné autobusové spojení), cykloturistika (možnost využít cyklobusů), výlety po okolí, skiareál proti chalupě (sjezdové lyžování, snowboard, dětská školička, večerní lyžování), upravené běžecké tratě v okolí. 5 km Deštné v OH - siareál, lanový park, 12 km Dobruška - krytý plavecký bazén. V místě prodejna potravin, pošta, knihovna, restaurace, hřiště, tělocvična.
Provozovatel: Lenka Svatošová
Informace poskytnul: Lenka Svatošová
TOPlist