Poloha a dosažitelnost

Chalupa je obklopena krásnou přírodou, pod chalupou protéká potok. Zahrada 2100m2. U chalupy přírodní koupání, příjezd i v zimě až k chalupě, nová silnice, vlastní udržované parkoviště pro 4-5 vozů i v zimě.

  Vybavení a služby

Pronajmu krásnou, stylovou, horskou chalupu na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, při 12 osobách od 143 Kč za noc. Kousek od vleku s původní zařízenou hosp dkou momentálně sloužící jako společenská místnost (obývací pokoj) 55m2 se vším vybavením (výčepní pult, velký otevřený krb, lednice, sklo, sezení, sedací souprava, TV, DVD, muzika, hudební koutek, piano, kytara). Možnost si přivést a narazit vlastí sud piva. Objekt má vlastní úžasnou vodu z vrtu, parkoviště pro 5 vozu udržované i v zimě, bezproblémovou příjezdovou cestu až k chalupě. Na pozemku 2300m2 protéká potok a přes lávku je vstup do lesa. Na zahradě je posezení, ohniště, gril, dětské hřiště, pískoviště. U domu je udržované přírodní koupání, v zimě možnost bruslení. Objekt je vytápěn ústředním topením, elektrokotlem. Kapacita 12 lůžek, 4 samostatné ložnice, 2x WC, 2x koupelna, vana, sprcha, pračka. Zařízená kuchyně se vším potřebným k vaření, lednice, mrazák, mikrovlnná trouba, trouba, toustovač, Krásná příroda, lyžování, běžecké tratě, cyklostezky, houbaření, procházky. Je tu prostě krásně :-) Chalupu dostanete uklizenou, vyvoněnou, povlečené postele a v zimě samozřejmě vytopenou.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Restaurace, vlek s půjčovnou lyží a školkou, přehrada, běžecké tratě, cyklostezky, vhodné pro houbaře, spousty krásných míst...

Zpět


TOPlist
  Chalupa na Černé Říčce Desná, Černá Říčka
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa na Černé Říčce
Ceník ubytování a stravování