Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází cca 6km od Skalního města Adršpach u silnice Jívka - Adršpach Příjezd autem až k chalupě s parkováním až pro 8 aut. V blízkosti je autobusová zastávka(300m) a vlaková zastávka Janovice(1km). Možný je také příjezd po cyklotrase.

  Vybavení a služby

Čtyři pokoje s celkem 12 lůžky -1 pokoj 3-lůžkový s WC a sprchou, 1pokoj 3-lůžkový, 1pokoj 2-lůžkový a 1pokoj 4-lůžkový. Jedno společné WC se sprchou a autom. pračkou a jedno společné WC s koupelnou. Kuchyňka je vybavena ledničkou, el.vařičem, varnou konvicí, mikrovlnou troubou a veškerým nádobím. V přízemí je k posezení kamenný sklípek. K dispozici je velká garáž k uschování kol a lyží. Za chalupou je rozlehlá zahrada s posezením, ohništěm a udírnou. Chalupa má ústřední vytápění el. kotlem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

V okolí chalupy je možné provozovat cykloturistiku s využitím mnoha cyklotras směřujícím všemi směry. Nedaleké Skalní město poskytuje možnost horolezectví a turistiky. V zimním období lze vyrazit na běžky. Dále je v dosahu koupaliště (Chvaleč 5km), ZOO Dvůr králové (30km), Náchodsko-Pevnost Dobrošov (z 30let min. století), nebo výjezd do nedalekého Polska. Výlety do Krkonoš-Pec p. Sněžkou (Sněžka), nebo Jánské Lázně (cca30km).

Zpět


TOPlist
  Chalupa Lenka Hodkovice u Adršpachu
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Lenka
Ceník ubytování a stravování