Chalupa Lelkovna

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa leží v CHKO Lužické hory v obci Dolní Podluží u silnice číslo 264 směr Varnsdorf. Na druhé straně chalupy vede cyklotrasa č.3015 a je zde obecní venkovní sportoviště s umělým povrchem i antukou pro tenis, nohejbal, volejbal, minigolf, fotbal. 300 metrů od chalupy je upravené přírodní koupaliště s občerstvením. Parkování před chalupou a na zahradě. Chalupa leží 200 metrů od autobusové zastávky na náměstí "Dolní Podluží škola". Nejbližší vlaková stanice je Jiřetín pod Jedlovou vzdálená asi 1km.
Vybavení a služby
Přízemí chalupy je průchozí na terasu a zahradu. Nachází se zde 2x samostatné WC, místnost se stolním tenisem, místnost se saunou (infra) pro 4 osoby se sprchou a odpočívárnou. Je zde také velmi chladná místnost na uskladnění potravin včetně lednice a dřezu s vodou. V prvním patře je prostorná společenská místnost s krbovými kamny a vybavená kuchyň s plynovým sporákem a lednicí, velká ložnice (5 lůžek)s vlastní sprchou, umyvadlem a WC. V podkroví jsou na každé straně ložnice (4 a 7 lůžek) a uprostřed leží druhá koupelna se sprchou, vanou, umyvadlem, WC a bidetem. V podkroví nad schodištěm je pohovka, kterou lze využít jako lůžko. Chalupa se vytápí krbovými kamny a elektrickým olejovým mobilním radiátorem. Ohřev teplé vody zajišťuje elektrický boiler a plynový průtokový ohřívač. V objektu je Wifi.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Chalupa je ideálním zázemím pro větší rodinu nebo skupinu přátel, kteří se chtějí věnovat turistice, cyklistice, houbaření, sportování, oslavám i lenošení. V zimě jsou poblíž 3 lyžařské areály (Luž, Jedlová, Horní Podluží) V dosahu jsou dva sportovní areály (Dolní Podluží, Jiřetín pod Jedlovou), zřícenina hradu Tolštejn, Rozhledna na Jedlové hoře, stříbrná štola J.E.Purkyně, Křížová hora a mnoho dalších zajímavých a krásných míst v okolí. Odkazy na ně najdete na našich webových stránkách.
TOPlist