Chalupa Kunačice - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa Kunačice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází na volném prostranství mezi Kunvaldem a Rokytnicí v O/h.,odkud vám nabízí jedinečný výhled do podhůří Orlických hor
Vybavení a služby
V přízemí najdete plně vybavenou kuchyňku,2x pokoj s manž.postelí,1x patrovou postel.Koupelnu s roh.vanou a sprchou,samostatné wc. Obývací koutek (BTV+SAT), elektronické šipky, krbová kamna. Podkroví tvoří 1x pokoj s manž.postelí a válendou a 1x 4 lůžkový pokoj. Mezi pokoji je umístěna předsínka a koupelna se sprchou a s wc. Venkovní rozsáhlá plocha s posezením a bazénem se solárním ohřevem. V případě špatného počasí možnost posezení u krbu pod přístřeškem.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Koupání v bazénu u objektu,koupaliště Žamberk nebo aquapark Ustí n Orlicí. Velmi pěkné prostředí nabízí Pastvinská přehrada - rybaření, půjčovna lodiček a šlapadel. Z historie vám napoví vojenská pevnost "Hanička", zámek Rychnov n/Kn nebo Potštejn, hrady Litice, Potštejn. Muzeum řemesel v Letohradě, atd. Nejbližší lyžování přímo za chalupou (vlastní lyž.vlek-250m!, možnost pronájmu sněžného skutru, upravené běžecké trasy!)dále Rokytnice v Oh.(5km)nebo skicentrum Říčky - 11km. Běžecké tratě jsou v místě objektu. V obci (2km) bylo vybudováno moderní víceučelové hřiště. Dále je možné si domluvit projíždky na koních. Kdo má sportovního ducha, může v okolí chalupy využít značených tras a cyklostezek vedoucích na hřebeny Orlických hor.
TOPlist