PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa Kunačice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází na volném prostranství mezi Kunvaldem a Rokytnicí v O/h., odkud vám nabízí jedinečný výhled do podhůří Orlických hor
Vybavení a služby
V přízemí najdete plně vybavenou kuchyňku, 2x pokoj s manž.postelí, 1x patrovou postel. Koupelnu s roh.vanou a sprchou, samostatné WC. Obývací koutek (BTV+SAT), elektronické šipky, krbová kamna. Podkroví tvoří 1x pokoj s manž.postelí a válendou a 1x 4 lůžkový pokoj. Mezi pokoji je umístěna předsínka a koupelna se sprchou a s WC. Venkovní rozsáhlá plocha s bazénem. V případě špatného počasí možnost posezení u krbu pod přístřeškem.

Pobyt se psem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Koupání v bazénu u objektu, koupaliště Žamberk nebo aquapark Ustí n Orlicí. Velmi pěkné prostředí nabízí Pastvinská přehrada - rybaření, půjčovna lodiček a šlapadel. Z historie vám napoví vojenská pevnost "Hanička", zámek Rychnov n/Kn nebo Potštejn, hrady Litice, Potštejn. Muzeum řemesel v Letohradě, atd. Nejbližší lyžování - kopec pod chalupou, možnost pronájmu sněžného skutru, upravené běžecké trasy!)dále Rokytnice v Oh.(5km) nebo skicentrum Říčky - 11km. Běžecké tratě jsou v místě objektu. V obci (2km) bylo vybudováno moderní víceučelové hřiště. Dále je možné si domluvit projíždky na koních. Kdo má sportovního ducha, může v okolí chalupy využít značených tras a cyklostezek vedoucích na hřebeny Orlických hor.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz