TOPlist

Chalupa Kristýnka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Příjezdová komunikace asfaltová, v zimě pravidelně udržována obcí. Parkování přímo u objektu. GPS chalupy 50.370734,16.311382
Vybavení a služby
Chalupa se pronajímá kompletně vybavená pro max 15 osob. V patře se nachází čtyři ložnice (4,4,4,3 postele) s možností přidání mobilní dětské postýlky a společná koupelna (sprch.kout, vana, umyvadlo a WC. V přízemí se nachází chodba s lyžárnou, kuchyň s kachlovými kamny spojená se společenskou místností s krbem. Dále koupelna (sprchový kout, umyvadlo) a samostatné WC. Před chalupou směrem k rybníku je terasa s venkovním sezením, ohništěm a udírnou. Pro děti i dospělé je k dispozici trampolína, houpačky a bazén (pr. 5m)

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí chalupy se nachází mnoho sportovních a relaxačních aktivit. V zimě jsou zde ideální podmínky pro lyžování a běžkaře, v těsné blízkosti (cca 500m) se nachází dva skiareály (SKI areál Hartman a SKI areál Olešnice v Orl.h.). Velmi vhodné a bezpečné pro rodiny s dětmi (dětský vlek, školička) • V létě skvělé podmínky pro pěší turistiku a cykloturistiku, u nás si bikeři opravdu přijdou na své • Také můžete navštívit aquapark hned za hranicemi v Polsku, Kudowa Zdoj (15min autem) se skvělým tobogánem a vířivkou. Doporučujeme také návštěvu zámku v Opočně s jednou z největších sbírek zbraní u nás a krásný zámecký park, stejně tak návštěvu zámku v Novém Městě nad Metují. Nejen pro děti bude určitě zajímavé také navštívit dobře známé Babiččino údolí v Ratibořicích u Náchoda, kde je rovněž dobře známá přehradní nádrž Rozkoš. Přijeďte k nám a poznávejte krásy Orlických hor!
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz