Chalupa Kristýnka

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
01.01. - 31.03.
Cena za celý objekt/noc: 3000,- Kč
Cena za celý objekt/víkend: 7000,- Kč
poplatek za topení dřevem 150,- Kč/den

Cena ubytování na Silvestra v termínu 27.12. -1.1. 35000,- Kč + 3000, -Kč vratná kauce (poplatek za topení dřevem v ceně)
Letní sezona - ceny
01.06. - 31.08.
Cena za celý objekt/noc: 3000,- Kč
Cena za celý objekt/víkend: 7000,- Kč
Období mimo sezónu - ceny
Cena za celý objekt/noc: 2500,- Kč
Cena za celý objekt/víkend: 6000,- Kč
Další informace:
Pro závaznou rezervaci požadujeme úhradu 50% z ceny ubytování, doplatek a vratná kauce 2000,- Kč se hradí v hotovosti při příjezdu a předání chalupy.
V zimních měsících si účtujeme poplatek 150,- Kč/den za vytápění dřevem.
Spotřeba energie je cca 100,- až 150,- Kč/den (dle stavu elektroměru).
Spotřeba vody se neplatí.

Příjezd: cca 14h
Odjezd: cca 10h
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz