PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa Kociánka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází na okraji obce Černov 2km od Horní Cerekve v okrese Pelhřimov. Okolí umožňuje ideální podmínky pro pěší turistiku, rybaření, houbaření, přírodní koupání, cykloturistiku, lyžování běžecké i sjezdové (Křemešník, Čeřínek, Mrákotín, ...).
Vybavení a služby
Vybavení: Kuchyň: sklokeramická deska, el. trouba, lednička, myčka, mikrovlnka, varná konvice, kávovar, toustovač, pračka, vysavač Společenská místnost: rozkládací sedací souprava, TV, satelit, rádio, krb 4 ložnice, 2 koupelny se sprchovými kouty a WC Terasa a kryté venkovní posezení: zahradní nábytek, gril, ohniště, dětské hřiště, zahradní trampolína, dětský bazének, úschovna kol, lyží a kočárků Topení: elektrické podlahové topení + krb na dřevo

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Malý obchod a venkovská hospůdka přímo ve vesnici. Větší obchod a restaurace 2 km v Horní Cerekvi. Nákupní centra v Pelhřimově 12 km a Jihlavě 30 km. Koupání Nádherný přírodní lom v Horní Cerekvi Nově vybudovaný přírodní rybník Cvilínek Krytý bazén v Horní Cerekvi Krytý bazén v Pelhřimově Aquapark v Jihlavě Lyžování Křemešník Čeřínek Mrákotín Běžky při příznivých sněhových podmínkách přímo od chalupy Bruslení Na rybníku 60 metrů od chalupy Zimní stadion v Pelhřimově Zajímavá místa v okolí Pelhřimov město rekordů Křemešník nejen poutní místo Kamenice nad Lipou Žirovnice Historické město Telč s krásným zámkem Roštejn Jihlava - unikátní katakomby Krásná ZOO v Jihlavě Tábor - město husitského hnutí Chýnovské jeskyně Hrad Kámen s muzeem motorek Lovecký zámek Červená Lhota Zámek Hluboká nad Vltavou
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz