Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází v centru sklářského městečka Karolinka v nadmořské výšce 480m.n.m, objekt je umístěn v oplocené okrasné zahradě 1200m2, nabízející návštěvníkům dostatečné soukromí. Kapacita 6+5+3 lůžek. WIFI internet. Vlak - 1km, BUS - 200m, parkoviště pro cca 4 vozy přímo u objektu.

  Vybavení a služby

Nově rekonstruovaný rodinný domek je řešen jako 2x (2+1). K rekreaci lze využít samostatně přízemí či 1. patro, nebo celý domek (obě patra). Přízemí: ložnice 6 lůžek, obývací pokoj s jednou přistýlkou, TV, kuchyň vybavená plynovým sporákem, lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a veškerým potřebným nádobím, koupelna se sprchou a WC. 1.patro: dvě ložnice celkem 3+5 lůžka, možnost dvou přistýlek, společenská místnost s kuchyní je vybavena TV, plynovým sporákem, lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a veškerým potřebným nádobím, 2x WC, koupelna s vanou. Topení: plynové, elektrické akumulační.  Rekreace a služby v okolí

Chráněná krajinná oblast Beskydy dává záruku čisté přírody. Vynikající podmínky zde naleznou milovníci horských kol, značené turistické trasy vás zavedou i na hranici se Slovenskem - do Javorníků. Dva kilometry je vzdálena vodní plocha ke koupání i windsurfingu. Dvacet kilometrů je vzdálen Rožnov pod Radhoštěm ( skanzen, dřevěné městečko) či pohanský bůh Radegast na Pustevnách. V zimních měsících nabízí okolí značené běžecké trasy, přímo v katastru se nachází svah s lyžařským vlekem ke sjezdové lyžování délky 930m, v blízkém okolí další desítka obtížných i jednoduchých sjezdovek.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Karolinka
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Karolinka
Ceník ubytování a stravování