Chalupa Jánošík

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v obci Labská Stráň, 500m od labských pískovců. Obec je vzdálena 15km od Děčína. autobusové spojení z Děčína je několikrát denně a obec je konečnou stanicí linky. Chalupa je od autobusové zastávky vzdálena 30m. Nejbližší hraniční přechod do SRN je vzdálen 10km.
Vybavení a služby
Pokoje jsou stylově zařízené. Dva čtyřlůžkové pokoje mají vlastní soc. zařízení. Jeden dvoulůžkový a jeden třílůžkový pokoj s umývadlem s tekoucí vodou. Společne soc.zařízení je v přízení: 3x WC, koupelna, 2x sprcha. Pokoje mají k dispozici chladničky. Jsou vytápěné akumulačními kamnami. Součástí ubytování je společenská místnost s krbem. Plně vybavená kuchyň, posezení u venkovního krbu či ohniště. Dále jsou k dispozici volejbalové hřiště, stolní tenis a šipky. Bezplatne parkovani v uzamčeném objektu. Všechny dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo e-mailem. Majitele jsou přítomni v části objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Labská Stráň je výchozím místem pro výlety do nejnavštěvovanější části Labských pískovců - okolí Hřenska. Odtud se můžete vydat k Tiché a Divoké soutesce nebo na Pravčickou bránu (největší skalní most ve střední Evropě o výšce 16m a rozpětí 26m). Další zajímavá místa jsou skalní hrady Šauštejn a Falkenštejn, překrásná vyhlídka Belveder, hrázděné roubené domy v Krásné Lípě, atd. Koupání možné ve vl. bazénu na zahradě, místím rybníce, na termálních koupalištích v Děčíně nebo na koupališti v Jetřichovicích.
TOPlist