TOPlist

Chalupa Hanka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v malé vesničce Lhota nad Rohanovem. Obec je umístěna v krásné šumavské krajině pod rozhlednou Javorník. Okolí lesnatá krajina vybízející k letní i zimní turistice. 1km vzdálená obec Javorník nabízí v zimě lyžování a běžecké trasy, cca 12km Ski areál Zadov. V letním období možnost koupání v přírodním koupališti Rohanov vzdálený cca 1km.
Vybavení a služby
Chalupa nabízí 2x podkrovní ložnici (5 osob) s TV, v přízemí 1x ložnice (2 osoby), sednice s vybavenou kuchyňkou (lednice, el.konvice, plyn.vařič), nábytkem ve starém stylu, kachlovou pecí a jídelnou. V kachlových kamnech se topí dřevem. Koupelna se sprchovým koutem a WC, el.topením. Ložnice jsou v zimním období vytápěny el.topením. Před chalupou zahrádka s venkovním sezením a krásným výhledem do krajiny, ohniště.
Rekreace a služby v okolí
Středisková obec Vacov nabízí prodejny, lékaře, lékárnu, autobusové nádraží. Město Vimperk cca 10km, Kašperské Hory cca 15km. Turistika: rozhledna Javorník, hrad Kašperk, Rabí, Šumavská jezera - Černé, Čertovo, Laka, Prášilké. Boubínský prales. Tenisové kurty v obci Lazny a Zdíkov, v Novém dvoře jízda na koních. V zimním období jsou v okolí upraveny strojově běževké tratě.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz