Poloha a dosažitelnost

Chalupa leží v krásném údolí v Horním Maxově, nedaleko vyhlídky Bramberk. Chalupa stojí stranou od ostatních rekreačních objektů, a proto je ideální pro ty, kteří vyhledávají klidné prostředí.

  Vybavení a služby

Chalupa je po rekonstrukci a nabízí se jednu velkou místnost se dvěma lůžky / velkou rozkládací pohovkou/. V místnosti je BTV,Sat. rádio, kuchyňský kout vybavený nádobím, varnou konvicí, el. troubou s plotýnkami,mikrov.tr. a lednicí. Ve druhé místnosti, vhodné jako ložnice jsou 2 lůžka na spaní. V patře-půdní prostor- je pět samostatných lůžek. Samostatná koupelna s elektrickým bojlerem na 200l horké vody sprchový kout a splachovací WC. V objektu jsou dvoje krbová kamna na dřevo,v koupelně el. radiátor. Zděný přístavek na dřevo je přístupný z chodby chalupy. Maximální počet osob-9

  Rekreace a služby v okolí

V zimních měsících vedou nedaleko chalupy udržované běžecké stopy napojené na Jizerskou magistrálu. V létě se nabízí příjemné prostředí na velké udržované louce okolo chalupy s možností večerního posezení u venkovního ohniště. Nejbližší restaurace na rozhledně Bramberk (O,5km) a v Horním Maxově "U Toníčka" (0,5km). Lyžařské středisko Severák cca 2km.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Dívenka Lučany nad Nisou, Horní Maxov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Dívenka
Ceník ubytování a stravování