Chalupa Dívenka - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa Dívenka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa leží v krásném údolí v Horním Maxově, nedaleko vyhlídky Bramberk. Chalupa stojí stranou od ostatních rekreačních objektů, a proto je ideální pro ty, kteří vyhledávají klidné prostředí.
Vybavení a služby
Chalupa je po rekonstrukci a nabízí se jednu velkou místnost se dvěma lůžky / velkou rozkládací pohovkou/. V místnosti je BTV,Sat. rádio, kuchyňský kout vybavený nádobím, varnou konvicí, el. troubou s plotýnkami,mikrov.tr. a lednicí. Ve druhé místnosti, vhodné jako ložnice jsou 2 lůžka na spaní. V patře-půdní prostor- je pět samostatných lůžek. Samostatná koupelna s elektrickým bojlerem na 200l horké vody sprchový kout a splachovací WC. V objektu jsou dvoje krbová kamna na dřevo,v koupelně el. radiátor. Zděný přístavek na dřevo je přístupný z chodby chalupy. Maximální počet osob-9
Rekreace a služby v okolí
V zimních měsících vedou nedaleko chalupy udržované běžecké stopy napojené na Jizerskou magistrálu. V létě se nabízí příjemné prostředí na velké udržované louce okolo chalupy s možností večerního posezení u venkovního ohniště. Nejbližší restaurace na rozhledně Bramberk (O,5km) a v Horním Maxově "U Toníčka" (0,5km). Lyžařské středisko Severák cca 2km.
TOPlist