PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa Deštné

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Deštné v Orlických horách je jedním z nejznámějších turistických a lyžařských středisek v Orlických horách a leží asi 20 km severovýchodně od Rychnova nad Kněžnou. Chalupa se nachází v kouzelném údolí říčky Bělé na polosamotě směrem k Šerlišskému mlýnu.
Vybavení a služby
V chalupě se nachází 3 prostorné ložnice s kapacitou 12 lůžek. V domě jsou k dispozici dvě koupelny se sprchovým koutem a WC. V přízemí chalupy je plně vybavená kuchyň propojená s velkou společenskou místností. K dispozici Wi-Fi připojení a televize s možností programů přes Skylink. Vedle chalupy je možnost parkování pro 3 auta. Za chalupou najdete venkovní posezení a ohniště.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V centru Deštné se nachází několik barů a restaurací, která nabízí výhodná obědová menu i celodenní nabídku jídel. Dále pak v obci je k dispozici obchod s potravinami, místní pekařství, bankomat, informační centrum. Zimní aktivity: Přímo v obci Deštné se nachází skicentrum Deštné v Orlických horách, v okolí pak naleznete běžkařské trasy. Letní aktivity: Turistika a trekking. Nespočet značených cyklotras různých obtížností pro Vaše cyklovýlety (možnost využití cyklobusů). Dále pro adrenalinové nadšence tratě pro horská kola a downhill. Celoroční aktivity: Kulturní a historické památky, přírodní krásy Orlických hor.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz