Chalupa Denis & Marek

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa Denis & Marek se nachází v Kovářské, 8km od nejvyšší hory Krušných hor - Klínovce. Chata je umístěna v klidné lokalitě a je tedy vhodná pro rodiny s dětmi. Obec Kovářská je nedaleko lázeňských měst - Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Jáchymov, Mariánské Lázně, ale také nedaleko od hraničních přechodů - Boží Dar, Vejprty a Loučná pod Klínovcem. V okolí tedy najdete velké vyžití jak s rodinou a dětmi, tak s přáteli.
Vybavení a služby
Patrová chalupa poskytuje možnost ubytování ve třech ložnicích pro celkem 12 lidí. Ve společenské místnosti je rozkládací gauč - možnost spaní pro další dva lidi. V přízemí je společenská místnost s televizí. Dále se v přízemí nachází kuchyň (vybavená kuchyňskou linkou, myčkou, lednicí s mrazákem, sklokeramickou desku, el.troubou, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí) a dále 1 pokoj se čtyřmi lůžky a WC. V prvním patře se nachází 2 ložnice a koupelna s vanou a WC. Kouření povoleno pouze v přízemí. Horní patro je NEKUŘÁCKÉ! • Chalupa má celkem tři ložnice. Jedna čtyřlůžková ložnice je v přízemí, další dvě ložnice jsou v 1.patře - obě čtyřlůžkové. V každé ložnici jsou noční stolky nebo komody. V jedné ložnice je šatna • V přízemí je jedno WC s umyvadlem. V 1.patře je koupelna s vanou a WC. Poslední WC se nachází ve sklepě (je možné ho využívat především při pobytu na zahradě) • Chalupa je vytápěna ústředním topením. Je zde kotel na tuhá paliva

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžování: Lyžařské vleky a lyžařské centrum Klínovec (8km - skibus má zastávku 300m od chalupy - pro nájemníky máme na chalupě k dispozici 12 skibusenek s kterými mohou skibus využívat zdarma po celou dobu pobytu). Můžete si zajezdit celkem na 18km sjezdovek se 4 lanovkami, 5 vleky a 3 lyžařskými pásy dětských parcích. Najdete zde lyžařskou školu i půjčovnu lyží. V okolí jsou také běžecké trasy. Další blízká lyžařská střediska - Loučná pod Klínovcem, Neklid - Boží Dar, Kovářská, Horní Halže, Jáchymov - Náprava a Pernink. Na Božím Daru se nachází sportovně zábavný areál Novako, kde si můžete vyzkoušet jízdu na horských kárách a koloběžkách nebo třeba střelbu z kuše. Najdete tu skákací hrad, trampolínky a prolézačky pro nejmenší • Cyklistika: V okolí Kovářské se nachází řada cyklostezek v okolí Klínovce, ale také podél řeky Ohře. Za zmínku stojí božídarské cyklotrasy, které procházejí malebnou horskou krajinou. Jsou propojeny hraničními přechody s cyklotrasami na německé straně KH.
TOPlist