Chaloupka Uhliska - Poloha, Služby, Okolí

Chaloupka Uhliska

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
.Chaloupka i dům jsou vzdálené jen 2km od centra perly Valašska - Rožnova pod Radhoštěm. Zastávka ČSAD je v místě. Lze dohlédnout na Radhošť. Na jaře od 1. 5. platí mimosezónní ceny! V případě, že bude hodně chladno, nabízíme Vám ubytování v rodinném domě v těsném sousedství chaloupky. V domě se topí. Jde o klasickou bytovou jednotku se 7 lůžky ve třech pokojích.
Vybavení a služby
Vybavení objektu: v chaloupce jsou dva podkrovní pokoje 1/3 + 1/3 s možností dvou přistýlek v obývacím pokoji. Podkroví má samostatný vchod, ale je možné do něj vejít i z obývacího pokoje (po schodech). V přízemí se vchází do kuchyňky a dál do obývacího pokoje. Kuchyně je vybavena lednicí s mrazničkou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a základním nádobím. V obývacím pokoji je základní vybavení. V přízemí chaloupky neschází sprchový kout a WC. Sousední rodinný dům má kuchyň - s lednicí, varnou konvicí, elektrickou troubou, sporákem, mikrovlnkou, nádobím ... + WC, koupelnu s vanou, a tři pokoje. Jde o pěkné ubytování pro všechny generace i pro rodiny s malými dětmi. Chaloupka i chalupa leží ve velké zahradě, která je oplocená. Nemusíte mít strach, že vám děti někde zmizí. V blízkosti chaloupky (u rodinného domu) leží oválný bazén 6x4x1,5m. Dá se v něm plavat i vyvádět. K dispozici je venkovní posezení u ohniště, popřípadě jednoduchý gril. V případě nepříznivého počasí lze využít společenskou místnost s krbem v domě. Přikrývky a polštáře jsou samozřejmostí, poskytujeme i povlečení. Nevozte si ho s sebou. Parkování: až čtyři auta mohou parkovat přímo v areálu za branou. Bránu lze uzamknout. Stravování: každý se stravuje podle svých potřeb.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Letní aktivity v místě: Koupání ve venkovním bazénu, turistika, procházky přírodou, sběr hub a lesních plodů, lenošení na zahradě, grilování. Letní aktivity v okolí: Turistika - např. Pustevny, Bílá, Mezivodí, Soláň i cykloturistika, koupání v krytém bazéně s tobogánem, na koupališti se studenou i ohřívanou vodou, tenisové kurty, sauna a další. Na Horní Bečvě je přehrada vhodná ke koupání i k výletu. Výlety za poznáním – zábavou i vzděláním: Rožnov pod Radhoštěm – Valašské muzeum v přírodě – výlet i na celý den, Radhošť. Kopřivnice - muzeum automobilů Tatra. Štramberk – jeskyně Šipka, Trúba, uši. Příbor – rodné město S. Freuda – muzeum.
TOPlist