Poloha a dosažitelnost

STYLOVÁ ROUBENÁ CHALUPA - ORLICKÉ HORY Zdobnice - Souvlastní. Chalupa se nachází na krásném klidném místě, v Chráněné krajinné oblasti Orlické hory. GPS : Loc: 50°12'43.866"N, 16°24'35.631"E

  Vybavení a služby

Chalupa je vybavena celkem až 25 lůžky - 6 ložnic. Většina pokojů je vybavena samostatným WC, sprchovým koutem, kuchyňkou, atd. V přízemí je pivnice s otevřeným krbem, samostatný bar (výčepní zařízení- baionet) s kuchyní a tanečním prostorem a kulečníkem (za poplatek). Parkování v zimě v létě u objektu ZDARMA. Dále se zde nachází venkovní posezení, ohniště, gril, pískoviště, houpačky pro děti a nadzemní bazén, Trampolína, infra-sauna, Pin-pong.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

ZIMA: Cca 5km je SKI CENTRUM ŘÍČKY v Orlických horách. Cca 5km je SKI centrum Zdobnice (vhodné pro rodinu s dětma za příznivé ceny) Cca 20km můžete navštívit SKI CENTRUM DEŠTNÉ v Orlických horách. LÉTO: Krásná příroda, cykloturistika. Krásné vyjížďky na čtyřkolkách. Velký i malý venkovní gril, ohniště s posezením. Nadzemní bazén,pískoviště a houpačky pro děti. V blízkosti lanové dráhy - sjezd po sjezdovkách na teréních tříkolkách. Lanový park. TIPY NA VÝLET: Zámek a hrad Potštejn 20km, zámek Kostelec nad Orlicí 20km, zámek v Rychnově nad Kněžnou 15km. Pevnost Hanička 15km. Přehrada Pastviny 20km.

Zpět


TOPlist
  Chaloupka Sedmička Zdobnice - Souvlastní
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chaloupka Sedmička Zdobnice - Souvlastní
Ceník ubytování a stravování