Chaloupka Sedmička Zdobnice - Souvlastní

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
STYLOVÁ ROUBENÁ CHALUPA - ORLICKÉ HORY Zdobnice - Souvlastní. Chalupa se nachází na krásném klidném místě, v Chráněné krajinné oblasti Orlické hory. GPS : Loc: 50°12'43.866"N, 16°24'35.631"E
Vybavení a služby
Chalupa nabízí 25 lůžek. Pokoje: NOVĚ od roku 2018 6 pokojů (1x dvou-lůžkový, 2x čtyř-lůžkový, 3x pěti-lůžkový). Infra-sauna. Velká společenská místnost. • Pokoj č.1 je vybaven sedací soupravou, krbovou vložkou, Led TV a 2 lůžky (v případě nutnosti lze rozložit sedací soupravu). Vedle pokoje je koupelna se sprchou a vanou. V další místnosti WC. První patro: • Pokoj č.2 celkem 4 lůžka (2x jedno lůžko, 1x dvojlůžko). Šatní skříň, Led TV s USB, koupelna WC a sprcha. • Pokoj č.3 celkem 4 lůžka (2x jedno lůžko, 1x dvojlůžko). 2x šatní skříň, Led TV s USB. • Pokoj č.4 celkem 5 lůžek (3x jedno lůžko, 1x dvojlůžko). Pokoj je v podkroví. Pokoj č.3 a č.4 mají společnou koupelnu se sprchou a WC. • Pokoj č.5 celkem 5 lůžek (3x jedno lůžko, 1x dvojlůžko). Šatní skříň, křeslo a komoda. • Pokoj č.6 celkem 5 lůžek (3x jedno lůžko, 1x dvojlůžko). Šatní skříň, komoda. Pokoj č.5 a č.6 mají společnou koupelnu se sprchou a samostatným WC. • Velice prostorná zahrada cca 2500m2 volné prostranství - neoplocené. Velký i malý venkovní gril, trampolína, ohniště s posezením, bazén, houpačky, pískoviště a ping pong, ruské kuželky a malé hřišťátko cca 4x10m. Parkování u objektu ZDARMA cca 8 míst.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
ZIMA: Cca 5km je SKI CENTRUM ŘÍČKY v Orlických horách. Cca 5km je SKI centrum Zdobnice (vhodné pro rodinu s dětma za příznivé ceny) Cca 20km můžete navštívit SKI CENTRUM DEŠTNÉ v Orlických horách. LÉTO: Krásná příroda, cykloturistika. Krásné vyjížďky na čtyřkolkách. Velký i malý venkovní gril, ohniště s posezením. Nadzemní bazén,pískoviště a houpačky pro děti. V blízkosti lanové dráhy - sjezd po sjezdovkách na teréních tříkolkách. Lanový park. TIPY NA VÝLET: Zámek a hrad Potštejn 20km, zámek Kostelec nad Orlicí 20km, zámek v Rychnově nad Kněžnou 15km. Pevnost Hanička 15km. Přehrada Pastviny 20km.
TOPlist