TOPlist

Chaloupka Český ráj

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chaloupka (2-12 os.) na HRUBOSKALSKU s výhledem na hrad TROSKY uprostřed ČESKÉHO RÁJE a CHKO. Nabízí na PRONÁJEM variabilně celý objekt (3 ložnice), či 2 nové SAMOSTATNÉ apartmány AP 4 + AP 8. Soukromí a klid hostů zajištuje uzavřený dvůr. CHALOUPKA leží na jižním úpatí sopečného vrchu Vyskeř. Má vynikající polohu v srdci Českého ráje na vyhledávané CYKLOTRASE: TROSKY - HRUBÁ SKÁLA - KOST. Součástí objektu je nová prostorná úschova kol, sportovní potřeby, nadzemní bazen, možnost grilování (pískovcový gril, litinový přesnosný). V sousedství = obecní nové hřiště s umělým povrchem. Panoramatický rozhled od Krkonoš přes Ještěd, Kozákov, Bezděz, Trosky, Humprecht .......+ vše jako na dlani. RÁJ PRO CYKLISTY, TURISTY, VÝLETNÍKY, HOROLEZCE, MILOVNÍKY PŘÍRODY.... ATRAKVNÍ POLOHA = UPROSTŘED ČESKÉHO RÁJE + TURISTICKÉ CÍLE NA DOSAH, V BLÍZKOSTI + HVĚZCOVITĚ + BEZ DOJÍŽDĚNÍ. SEZONA 2019 = V PRODEJI.
Vybavení a služby
Stylová chaloupka po celkové rekonstrukci. Samostatný objekt je pronajímán jako celek (= přednostně, až 4 místnosti na spaní vč. světničky, v členění: 4,4,4 + možnost přistýlek) nebo každý z apartmánů zvlášt. Apartmán pro 8-10 osob: prostorná selská světnice s krbovými norskými kamny, 2 lůžka, TV, stylový nábytek, nová kuchyně - vybavena vším potřebným. Nová koupelna - WC + umyvadlo, sprchový kout, bojler. V podkroví 2x prostorné ložnice po 4 lůžkách + galerie. Vybavení pro děti: dětská dřevěná postýlka + dětská židlička. Apartmán pro 4 osoby (max.5 os.) - v přízemí: obytná kuchyň s lůžkem, TV, nová koupelna, po dřevěných schodech vzhůru = spací místnost 4 lůžka. Ovocná zahrada. Uzavřený dvůr s oblázky z Jizery zajištuje soukromí pro hosty. Zastřešené posezení + venkovní sezení, lehátka, uzamykatelná ÚSCHOVNA KOL, pískovcový venkovní gril, přenosný gril, NOVÝ plastový BAZEN 3m pro děti, síťová houpačka, udržovaná zahrada s ovocnými stromy. Parkování u objektu - více míst. Pes není povolen, v objektu se nekouří. V sousedství nové obecní hřiště s um. povrchem, možnost ping-pongu + NOVÉ obecní travnaté dětské hřiště - houpačky, žebříky, průlezky, skluzavka... 200m.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
CYKLISTIKA, TURISTIKA, SKÁLY, KOUPÁNÍ, HRADY, ZÁMKY..... KOUPÁNÍ - SPOUSTA MOŽNOSTÍ: Kacanovy - čisté koupaliště v sousední obci v lesním prostředí, Sedmihorky - kemp pod skalami s písečnou pláží, jezero Branžež , romantické Drhleny, Jinolické rybníky, Podtrosecká údolí - rybníky se skalami, Jizera - rafting....atd. Železný Brod - tobogany, Liberec - Babylon atd. Obchod a RESTAURACE s terasou 200m ( terasu s výhledem do kraje uvítají cyklisté) , bus 400m , pošta 200m, Turnov-vlak 7 km. Pěší turistika, cykloturistika, hrady, zámky, rafting, horolezectví, SKALNÍ MĚSTA 10x jsou v geoparku UNESCO, houbaření, tenis, rybaření, paragliding, atd. Nepřeberné množství VÝLETŮ HVĚZDICOVITĚ - na které nepostačí ani 14 dnů dovolené uprostřed pohádkového Českého ráje: Trosky, Hrubá Skála - zámek, arboretum,skalní město Hruboskalsko,Zlatá stezka Č. ráje přes Valdštejn (pohádka Princ Bajaja), Kost, Hrubý Rohozec, Sychrov, Turnov-muzeum Českého ráje, Jičín- Rumcajs - ševcovna, Prachov, Jinolice, Branžež, Drhleny, Valečov, Drábské světničky, Klokočí + jeskyně Postojna, skalní bludiště Kalich, písečáky Příšovice, Jizera - rafting od Boučkova statku k Dlaskově statku, Malá Skála, Rotštejn, Zbirohy, Drábovna, Frýdštejn, Kozákov - polodrahokamy + paragliding, romantické rybníky se skalami - ke koupání: přírodní rezervace Potrosecká údolí: Věžák (film Jak dostat tatínka do Polepšovny), Vidlák, Nebák, Rokytňák, Hrudka, Žehrovka, Roudný......, areal Štastná země - Radvanovice - pro děti - totemy, průlezky ze dřeva, Rovensko p. Tr.- obrácené zvony, Sobotka, Sedmihorky - lázně atd. atd.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz