PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Český Ráj » Ubytování » Vyskeř » Chaloupka Český ráj

Chaloupka Český ráj

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Vyskeř
Adresa: 
Vyskeř
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-607 980 057
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-481 324 281
Web adresa:
www.ubytovani-ceskyraj.com www.ceskehory.cz/chaloupka-raj
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 467 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kozákov

Není možný

Stylová chaloupka. HRUBOSKALSKO. Kapacita 12 osob uprostřed CHKO Český ráj s výhledem na hrad Trosky, na vyhledávané cyklostezce Hrubá Skála - Kost. Pronájem bez majitele. Objekt má 2 apartmány se stylovou světnicí, velký pro 8 os., malý pro 4 os. Skály, turistika. Restaurace + obchod 200 m.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chaloupka pro 12 osob přímo na HRUBOSKALSKU s výhledem na hrad TROSKY , uprostřed ČESKÉHO RÁJE a CHKO. Nabízí na PRONÁJEM variabilně celý objekt (3 ložnice), či 2 nové SAMOSTATNÉ apartmány velký pro 8 osob AP 8 (2 ložnice) a menší pro 4 osoby. Soukromí a klid hostů zajištuje uzavřený dvůr. CHALOUPKA leží na jižním úpatí sopečného vrchu Vyskeř. Má vynikající... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Stylová chaloupka po celkové stavební rekonstrukci původního stavení v r. 2017. Kompletní vnitřní rekonstrukce v 11/2020. Samostatný objekt je pronajímán jako celek. Apartmán pro 8 osob: prostorná selská světnice - s posezením pro více osob, krbovými norskými kamny, 2 lůžka, stylový renovovaný nábytek, nová kuchyně - vybavena vším potřebným.Koupelna = WC +... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

CYKLISTIKA, TURISTIKA, SKÁLY, KOUPÁNÍ, HRADY, ZÁMKY..... KOUPÁNÍ - SPOUSTA MOŽNOSTÍ: Kacanovy - čisté koupaliště v sousední obci v lesním prostředí, Sedmihorky - kemp pod skalami s písečnou pláží, jezero Branžež , romantické Drhleny, Jinolické rybníky, Podtrosecká údolí - rybníky se skalami, Jizera - rafting....atd. Železný Brod - tobogany, Liberec - Babylon... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Helena Randáková
Informace poskytnul: Jindřich Randák
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz