Chaloupka na splavu

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Caloupka se nachází v malebném prostředí jeseníků u obce Branná při vstupu do údolí, které tvoří masiv Šerák – Keprník – Vozka. Romantika, klid, chráněná krajinná oblast, kola lyže výlety po hřebenech hor, lesní plody, houbaření, panenská příroda, horský potok za chaloupkou ... Ideální pro rodiny s dětmi.
Vybavení a služby
Celkem lůžek: 12. Počet čtyřlůžkových apartmánů: 3. Sociální zařízení: součástí jednoho pokoje, další dva společné (wc, umyvadlo, sprcha). V přízemí malý pokojík s palandou pro chrápající :) Stravování: kuchyně a společenská místnost s kachlovými kamnami. Kuchyně nadstandartně vybavena, myčka samozřejmostí. Kouření v objektu: ne. Domácí zvířata: ano. Parkoviště: u objektu. Stodůlka u objektu pro uskladnění kol a lyží. Pronájem provádíme mimo sezónu i přes víkendy pátek-neděle, během sezóny je nástup a ukončení v sobotu, pokud se nedomluvíme jinak. Nástup rekreace na chaloupce je po 15. hodině, ukončení pobytu je vždy do 12 hodin, pokud se nedomluvíme jinak. Veškeré informace o ubytování, aktuální volná místa, a kompletní pobytové nabídky Vám rádi zašleme e-mailem.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Zimní období: V Branné sedačková lanovka a vlek POMA 400m. Ostružná, Petříkov cca 10 vleků pro začátníky (lyžařská škola) i pro náročné lyžaře. Františkov: Ski areál. Ramzová: sedačková lanovka na Šerák se sjezovkou přes 2km dlouhou. Přímo od chaty vedou běžecké tratě po Jeseníkách a Rychlebských horách až na Kralický Sněžník nebo Červenohorské Sedlo. Letní období: cykloturistika, pěší turistika po hřebenech hor, houbaření. Koupání v Jeseníku - lázně- krytý bazén s masážními proudy s možností zakoupení léčebných prodcedůr. Městské koupaliště, krytý bazén v České Vsi. Termální koupaliště ve Velkých Losinách. V okolí množství zatopených lomů.
TOPlist