TOPlist

Červenovodská chalupa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa je situovaná na kraji obce mimo hlavní silnici pod Suchým vrchem na rozhraní Orlických hor a Kralického Sněžníku a Jeseníků. Chalupa je vhodná pro rodinnou i skupinovou letní i zimní rekreaci. Nejbližší zastávka autobusu 370m, restaurace 800m, potraviny 1000m. Parkování u chalupy až pro 5 aut.
Vybavení a služby
Chalupa je vhodná pro rodinnou i skupinovou letní i zimní rekreaci. V přízemí se nachází plně vybavená kuchyně s jídelním stolem, 2x lednice, koupelna se sprchovým koutem, WC, velký obývací pokoj s kulečníkem, šipkami a kamny na dřevo Bullerjan, herna se stolním tenisem, sklep. 1. patro – 5x ložnice (2x4, 3x2), koupelna s rohovou vanou a WC Venkovní vybavení – zastřešená terasa s letní kuchyní, plynový gril, velké ohniště s posezením, travnaté hřiště (volejbal, badminton, pétanque, vybavení k dispozici zdarma), udržovaný travnatý pozemek cca 1000m2 se vzrostlými stromy.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžování: SKI Červená Voda (7km), Dolní Morava (17km), SKI areál Čeňkovice, SKI areál Šanov (3,2km). Běžecké trasy. • Koupání: Termální lázně Velké Losiny (38km), Aquacentrum Šumperk (28km), Koupaliště Králíky (6km), Přehrada Pastviny (23km). • Jídlo a pití: Hospoda u Valentů (2,3km), Rozhledna, restaurace Suchý vrch (12km autem, 3,4km pěšky), Minipivovar Welzl Zábřeh (26km), Pivovar a restaurace Hanušovice (23km), Restaurace Na Kocandě (11km), Bowling Králíky. • Turistika a výlety Rozhledna Křížová Hora (4km), Stezka v oblacích Dolní Morava (17km), Akrobatický park Aleše Valenty Štíty (12km), Horské koloběžky, Muzeum řemesel Letohrad (29km), Biatlon Letohrad (29km), Paintball Štíty (12km), Tvrz Bouda, Vojenské muzeum Králíky.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz