Černá perla

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům se nachází v srdci obce Černá Voda, asi 19km od města Jeseník. Nejbližší sjezdovky jsou v 16 km vzdálené Lipové, Lázeňský Vrch, nebo Miroslav. Dům je nově zrekonstruovaný a nadstandardně vybavený, 5 ložnic + 5 koupelen včetně dvou podlažního Loveckého apartmá s terasou, infra sauna, zakrytý bazén vyhřívaný solárními panely, pračka, sušička, myčka nádobí, krb, podlahové topení, PC, internet, TV, úschovna kol, pergola s grilem, houpačka, velké parkoviště, zahradní dětský koutek, lesík s ohništěm a posezení na vyhlídce. Dům pronajímáme jako celek jedné uzavřené skupině, avšak v případě, že je dům volný, mimo hlavní sezónu, můžeme pronajímat pokoje zvlášť, ve stylu penzion, 300 kč/osobu, Lovecké apartmá za 1000 Kč/noc
Vybavení a služby
Dům je plně vybavený: 5 ložnic a 5 koupelen, infra sauna, zakrytý bazén vyhřívaný solárními panely, příjemná teplota vody i v červnu a září, zakrytí se dá odsunout. Podlahové topení v obývacím pokoji a v kuchyni, krb v obývacím pokoji, plně vybavená prostorná kuchyň s velkou ledničkou a myčkou nádobí, presovač na kapsle Dolce Gusto. Dětský pokoj vybavený hračkami. WIFI. Dále je v domě podkrovní myslivecký apartmán s malou kuchyňkou a terasou. Uzamykatelná úschovna kol, zahradní dětský koutek, bazén, zahradní nábytek, pergola, gril, hřiště na plážový volejbal, lesík s ohništěm, velká zahrada - skoro hektar, velké parkoviště.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
cyklostezky pro náročné i nenáročné, ranč s koňmi, tenisové kurty, zatopené lomy, zřícenina hradu Kaltenštejn, rybníky, skály, bouldering, lezení po skalách, hledání křišťálu houbaření, turistika, honitba, rybaření, výlety do nedalekého Polska. V obci Černá voda poblíž domu se nachází: Coop, Rybářská bašta, cukrárna, půjčovna kol + kavárna, hostinec, restaurace, pošta, kostel, autobusová zastávka.
TOPlist