PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Černá perla

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům se nachází v srdci obce Černá Voda, poblíž vyhlášených Rychlebských Cyklostezek, asi 19km od města Jeseník. Nejbližší sjezdovky jsou v 16 km vzdálené Lipové, Lázeňský Vrch, nebo Miroslav. Dům je nově zrekonstruovaný a nadstandardně vybavený, 5 ložnic + 5 koupelen včetně dvou podlažního Loveckého apartmá s terasou (+ 3 ložnice a 3 koupelny ve "Stodole"), infra sauna, trampolína, venkovní ping pong, kulečník, zakrytý bazén vyhřívaný solárními panely, pračka, sušička, myčka nádobí, krb, podlahové topení, internet, úschovna kol, pergola s grilem, houpačka, velké parkoviště, zahradní dětský koutek, lesík s ohništěm a posezení na vyhlídce. Dům pronajímáme jako celek jedné uzavřené skupině, avšak v případě, že je dům volný, mimo hlavní sezónu, můžeme pronajímat pokoje zvlášť, ve stylu penzion, 500 kč/osobu/noc. Dále je k pronajmutí "Stodola" je vedle domu, má vchod zvlášť, v přízemí je prostorná otevřená kuchyň s obývacím pokojem, v 1 patře 2 pokoje a 2 koupelny a v podkroví malý pokojíček s WC.
Vybavení a služby
Dům je plně vybavený: 5 ložnic a 5 koupelen, infra sauna, zakrytý bazén vyhřívaný solárními panely, příjemná teplota vody i v červnu a září, zakrytí se dá odsunout. Podlahové topení v obývacím pokoji a v kuchyni, krb v obývacím pokoji, plně vybavená prostorná kuchyň s velkou ledničkou a myčkou nádobí, presovač na kapsle Dolce Gusto, mikrovlnná trouba, kávovar na překapávanou kávu, vaflovač, toustovač, sendvičovač. Dětský pokoj vybavený hračkami. WIFI. Dále je v domě podkrovní myslivecký apartmán s malou kuchyňkou a terasou. Ve sklepě je zašívárna s kulečníkem. Uzamykatelná úschovna kol, zahradní dětský koutek, bazén, zahradní nábytek, pergola, gril, hřiště na plážový volejbal, lesík s ohništěm, velká zahrada - skoro hektar, velké parkoviště. Ve stodole je veliká otevřená kuchyň s obývacím pokojem, polohovací sedací souprava, veliká lednice, myčka nádobí. V 1. patře jsou 2 pokoje s koupelnami, v pokoji Bella je manželská polohovací postel. V podkroví je malý pokojíček s WC.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
cyklostezky pro náročné i nenáročné, ranč s koňmi, tenisové kurty, zatopené lomy, zřícenina hradu Kaltenštejn, rybníky, skály, bouldering, lezení po skalách, hledání křišťálu houbaření, turistika, honitba, rybaření, výlety do nedalekého Polska. V obci Černá voda poblíž domu se nachází: Coop, Rybářská bašta, cukrárna, půjčovna kol + kavárna, hostinec, restaurace, pošta, kostel, autobusová zastávka.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz