Apartmány Bramborka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v Janově nad Nisou v části Velký Semerink, 800m od centra obce, v klidném prostředí stranou od hlavní silnice mezi Jabloncem nad Nisou a lyžařským areálem Severák-Hrabětice. 8 minut chůzí k autobusu MHD: linka č.1: Bedřichov-Janov n/N-Jablonec n/N-Rychnov (nádraží ČD). Pro každý apartmán je zabezpečeno jedno parkové stání přímo u chaty. Úklid sněhu na příjezdové cestě zajištěn. Pěkné koupání 5 km v Jabloneckém bazénu s tobogánem.
Vybavení a služby
2-4 lůžkové apartmány umístěné v prvním patře, každý s vlastní koupelnou a plně vybavenou kuchyňkou (u větších myčka nádobí). V každém apartmánu samostatná ložnice se dvěma lůžky, další lůžka v obytné části s kuchyňkou, TV/sat. V přízemí infrasauna pro dvě osoby. Možné Wi-Fi připojení. Volně k dispozici společná společenská místnost s krbovými kamny a biliárem ( oddělená od ubytovací části ), možnost úschovy kol, lyží, apod. U chaty je vlastní asfaltové hřiště pro rekreační basketbal, venkovní stolní tenis, gril, ohniště, terasa. Malé dětské pískoviště a bazének. Ubytování domácích zvířat není možné. Kouření možné pouze ve společenské místnosti.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V centru Janova n/N jsou různé možnosti stravování,samoobsluha s potravinami a základní drogérií, nejbližší restaurace 600 m, nejbližší lyžařské vleky včetně školičky pro děti 3-4 km (dostupné MHD), běžecké stopy 1200 m. Bobová dráha pro veřejnost s celoročním provozem a sportovním koutkem pro děti 800m. Tenisové a volejbalové kurty 500 m. Výborné terény pro horská kola. 4km do Bedřichova - večerní osvětlené lyžování, sněžná děla, bowling. 5km do Jablonce n/N - přehrada, plavecký bazén, zimní stadion, tenisová hala, squash, 10km do Liberce - zoologická a botanická zahrada, zábavní centrum Babylon,12km na Tanvaldský Špičák - sjezdařský areál.
TOPlist