Borová Lada - Poloha, Služby, Okolí

Borová Lada

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Klidná horská ves při ústí Vydřího potoka do Teplé Vltavy. Směr Strakonice - Vimperk - Borová Lada. V zimě doporučujeme příjezd přes Horní Vltavici. Přímé autobusové spojení Praha (Na Knížecí) - Borová Lada, zastávka cca 100m od apartmánu. V létě kyvadlová doprava směr Boubín a Železná Ruda, cyklobus. Okolní sjezdovky dostupné 5-15min.ČSAD.
Vybavení a služby
Plně zařízená kuchyňská linka, vybavena veškerým potřebným nádobím, el.sporák s troubou a grilem, rychlovarná konvice, kávovar, lednice***. Sedací souprava, rádio, TV, WC, koupelna - sprchový kout. Sklípek na lyže. Parkoviště před domem. Určeno pro max. 4 osoby (domácí zvíře není povoleno). Povlečení, ručníky, utěrky v ceně. V apartmánu prosím nekuřte!

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
V místě obchod potravin, pošta, policie a dvě restaurace s dobrou kuchyní. V okolí nádherné procházky, značené turistické trasy a cyklostezky, v zimě upravované běžecké stopy 30m od objektu. Vhodné pro náročné turisty i pro rodiny s dětmi. Poznávací okruh "Les", Chalupská slať - informační středisko, Tříjezerní slať - 5km. Sjezdovky: Kvilda - 7km, Nové Hutě - 7km, Zadov, Churáňov - 10km, Vimperk, prameny Vltavy, Bučina, Knížecí pláně. Kubova Huť - nejvýše položené nádraží v ČR. Hraniční přechod Strážný 25km. Nabízíme též ubytování s polopenzí v našem penzionu na Nových Hutích (7km od B.Lady)viz. www.uzpevaku.cz
TOPlist