Bokova chata

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Prostorná rekreační chata je postavena uprostřed malebné šumavské přírody na polosamotě nedaleko vesnice Nové Hutě cca 400m a asi 10 km od Vimperka.Celoročně dobře přístupná s vlastním parkovištěm. Aktivní dovolená pro rodiny, skupiny i jednotlivce. Možnost pořádání různých tvořivých kurzů ( břišní tance, výtvarné kurzy atd.), relaxační a vzdělávací pobyty pro rodiny s dětmi, přátelská setkání, školení, semináře. Nekuřácké prostředí.
Vybavení a služby
K dispozici je 8 pokojů standartně zařízené, celková kapacita 30 lůžek, venkovní terasa,ohniště,pískoviště,houpačka se skluzavkou, trampolína,hřiště na volejbal,parkoviště,úschovna kol a lyží. V přízemí objektu je velká společenská místnost s krbovými kamny,televizním a dětským koutem.Možnost připojení na internet přes Wifi.Na tuto místnost navazuje vybavená kuchyň, dále pak sušárna bot a 2 x WC.V patře pak jsou pro hosty připraveny pokoje ve dvou kategoriích. S vlastním sociálním zařízením a WC u pokoje tak i společné na patře.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Aktivní dovolená pro rodiny, skupiny i jednotlivce. Možnost pořádání různých tvořivých kurzů nebo vzdělávací pobyty a semináře. V blízkém okolí je spousta cyklostezek, jízda na koni, lanová dráha, tenisové kurty a spousta dalších v letních měsících a v zimě běžkařské trasy nebo sjezdovky.
TOPlist