B&B JUDITH

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion B&B Judith se nachází na hlavní ulici ve Svobodě nad Úpou, snadno dostupitelný veškerými dopravními prostředky, a to i letadlem do blízkých Pardubic (70km)! Dopravní uzel Svobody nad Úpou umožňuje návštěvníkům Krkonoš snadný a rychlý pohyb mezi nejznámějšími horskými středisky Janské Lázně, Pec pod Sněžkou i Špindlerův Mlýn – ve všech ročních obdobích. Kyvadlová doprava k nohám sjezdovek Skiresort Černá hora-Pec, spojuje lyžařské areály Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Velká Úpa, Černý Důl se Svobodou nad Úpou. Infocentrum s půjčovnou lyží, je od penzionu vzdáleno 200m.
Vybavení a služby
„B&B Judith“ nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bar s posezením a velkoplošným televizorem, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Veškeré pokoje mají TV s plochou obrazovkou, výhled na hory nebo do zahrady, varnou konvici, hotelové lůžkoviny a osušky, fén a bezplatné parkování. Hosté jsou ubytováni v pěti velkých pokojích, s možnostmi kombinace od jednolůžkového malého pokoje pro krátkodobé pobyty, přes rodinný čtyřlůžkový pokoj s výhledem na Černou horu, nebo ve standardním třílůžkovém pokoji pro přátele, který sdílí koupelnu a WC s dalším dvoulůžkovým pokojem s manželskými postelí a přistýlkou. K dispozici podkrovní velký pokoj s vyvýšeným “letištěm” pro skupinové zájemce až pro 8 osob na futonových postelích.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí se můžete věnovat různým aktivitám včetně zimní i letní turistiky, lyžování, jízdě na koních, koupání v lesní plovárně, jízdě na nejdelší bobové dráze v Krkonoších a golfu.
TOPlist