B&B JUDITH

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion B&B Judith se nachází na hlavní ulici ve Svobodě nad Úpou, snadno dostupitelný veškerými dopravními prostředky, a to i letadlem do blízkých Pardubic (70km)! Dopravní uzel Svobody nad Úpou umožňuje návštěvníkům Krkonoš snadný a rychlý pohyb mezi nejznámějšími horskými středisky Janské Lázně, Pec pod Sněžkou i Špindlerův Mlýn – ve všech ročních obdobích. Kyvadlová doprava k nohám sjezdovek Skiresort Černá hora-Pec, spojuje lyžařské areály Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Velká Úpa, Černý Důl se Svobodou nad Úpou. Infocentrum s půjčovnou lyží, je od penzionu vzdáleno 200m.
Vybavení a služby
„B&B Judith“ nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bar s posezením a velkoplošným televizorem, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Veškeré pokoje mají TV s plochou obrazovkou, výhled na hory nebo do zahrady, varnou konvici, hotelové lůžkoviny a osušky, fén a bezplatné parkování. Hosté jsou ubytováni v pěti velkých pokojích, s možnostmi kombinace od jednolůžkového malého pokoje pro krátkodobé pobyty, přes rodinný čtyřlůžkový pokoj s výhledem na Černou horu, nebo ve standardním třílůžkovém pokoji pro přátele, který sdílí koupelnu a WC s dalším dvoulůžkovým pokojem s manželskými postelí a přistýlkou. K dispozici podkrovní velký pokoj s vyvýšeným “letištěm” pro skupinové zájemce až pro 8 osob na futonových postelích.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí se můžete věnovat různým aktivitám včetně zimní i letní turistiky, lyžování, jízdě na koních, koupání v lesní plovárně, jízdě na nejdelší bobové dráze v Krkonoších a golfu.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz