B&B JUDITH

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Svoboda nad Úpou
Adresa: 
5.Května, 428, 54224 Svoboda nad Úpou (Trutnov)
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-608 777 320
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/bedsvoboda

kapacita  kapacita: 20 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  600 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Janské Lázně počasí Janské Lázně

počasí Svoboda nad Úpou počasí Svoboda nad Úpou

Černá hora - J.Lázně hlásí 40 - 50 cm sněhu, Typ sněhu: technický


Poloha a dosažitelnost
Penzion B&B Judith se nachází na hlavní ulici ve Svobodě nad Úpou, snadno dostupitelný veškerými dopravními prostředky, a to i letadlem do blízkých Pardubic (70km)! Dopravní uzel Svobody nad Úpou umožňuje návštěvníkům Krkonoš snadný a rychlý pohyb mezi nejznámějšími horskými středisky Janské Lázně, Pec pod Sněžkou i Špindlerův Mlýn – ve všech ročních obdobích. ... více >>
Vybavení a služby
„B&B Judith“ nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bar s posezením a velkoplošným televizorem, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Veškeré pokoje mají TV s plochou obrazovkou, výhled na hory nebo do zahrady, varnou konvici, hotelové lůžkoviny a osušky, fén a bezplatné parkování. Hosté jsou ubytováni v pěti velkých ... více >>
Rekreace a služby v okolí
V okolí se můžete věnovat různým aktivitám včetně zimní i letní turistiky, lyžování, jízdě na koních, koupání v lesní plovárně, jízdě na nejdelší bobové dráze v Krkonoších a golfu.
Provozovatel: E.M.A. VISION, EHZS
Informace poskytnul: Judita Ondrackova
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz